Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda At

Kahve falında at görmek, güzel ve iyi olayların habercisidir. Falda görülen at, olumsuz anlamlar taşımaz. At simgesi, bilindiği üzere murad anlamındadır. Fal sahibi bekar ise beklediği aşkı ya da evliliği kısa zamanda hayatının bir parçası yapacak demektir. Evli kişiler için ise, eşinizle aranızdaki sevgi bağı güçlenecek ve eğer hayatınıza bir bebek almayı düşünüyorsanız gerçekleşmemesi için bir neden yoktur. Kahve falında görülen at, kısmetlerin habercisidir. Fal sahibi iş hayatında önemli mevkilere gelebilir. Maddi kazançlar elde edebilir. Falda görülen at, fal sahibinin aile hayatında bozuk olan ilişkilerinin düzeleceği anlamına da gelmektedir. Kahve falında at kafası görmek, istikbali parlak bir kişi olduğunuza işarettir. Neye adım atsanız, sizi şanslı bir gelecek bekliyor demektir. İş hayatınızda ya da okul hayatınızda istediğiniz emele ulaşmanız yakındır. Şanslı bir dönem içerisindesiniz. Bu durum karşısında, fal sahibinin şans oyunlarından birisini oynaması önerilir.

Kahve falında at görmek, falda görülen at figürü boynuzlu ise, imkansız denen bir olayı gerçekleştireceğinize delalettir. Kahve falında uçan at görmek, iyi niyetli ve yardımsever bir kişi olduğunuzu simgelemektedir. Aynı zamanda çevrenizde sizin iyiliğiniz için, dua eden insanların bulunduğu şeklinde de yorumlanabilmektedir. Kahve falında şaha kalkmış at görmek, haklı olduğunuz bir konuda sessiz kalmayacağınızı simgeler. Kahve falında uzun yeleye sahip yanında yavrusu bulunan bir at figürü çıkmışsa, hayatınız boyunca çocuklarınız için bütün fedakarlıkları yapacağınıza işaret eder.

Kahve Falında At Sembolü Görmek
At günlük hayatta başarının, gücün ve kudretin sembolüdür. Kahve falında at görmek ise iyi anlamlara gelmektedir. At öncelik falda murat anlamındadır. Yani kişinin dileğinin kabul olacağına işaret etmektedir.

Kişinin bulunduğu mevkiden üst mevkilere yükseleceğini ve rızkının bereketleneceği belirtmektedir. Eğer şaha kalkmış bir at varsa fincanda bu yakın bir arkadaşınızla kavga edebilirsiniz. Kahve falında atın sadece başı varsa bu yeni bir iş ya da yolculuğa çıkacağınızı ve mutlu şekilde sonlanacağını gösterir. Atın yeleleri uzunsa bu karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmeti işaret etmektedir.

Bekâr bir kadının kahve falında at varsa bu yakın bir zamanda evleneceğine ve baba evinden uzaklaşacağı şeklinde yorumlanır. At figürü falda genellikle iyi yorumlanmaktadır.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

22 Yorum yapılmış

  1. Derya diyor ki:

    Merhaba kahve falımda atın üstünde biri erkek digeri kadın iki kişi ayakta duruyordu ve başka bir kişide atın başında oturuyordu ne anlama geliyor acaba?

  2. Anonim diyor ki:

    At

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...