Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Ayı

Kahve falında ayı görmek, yeni ve mutlu bir hayata yelken açacağınıza yorumlanır. İş hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanacağına, bu gelişmelerin sizin istediğiniz yönde şekilleneceğine işarettir. İş hayatınızda beklemediğiniz bir anda terfi alabilirsiniz. Çevrenizde sizi seven insanların olduğuna da yorum yapılabilir. Bu insanlar sizin iyiliğinizi düşünen ve her daim yanınızda olan kişilerdir. Bu kişileri üzmemeniz ve onlara değer vermeniz gerekir. Aynı zaman da ayı yavrusu görmek, gittiğiniz mekanlar da aranılan kişi unvanına sahip olacağınızı gösterir. Mekanların, gözdesi olma yolunda adımlarınızı çabuk atacağınıza ve attığınız her adımda büyük merak ve beğenilme duygusuyla karşılaşacağınızı gösterir.

Kahve falında ayı görmek, ilişki yaşama konusunda kararsız ya da ilişkileri bitme noktasına gelenlerin, etraflarındaki kişilerin çok fazla yorumlarına ve kötü eleştirilerine maruz kalacaklarına, bunun sonucunda çok fazla ikileme düşüp ayrılabileceklerini gösterir. İlişkileri devam edenlerin ise ilerleyen zamanlarda ilişkilerinin sürmelerini istemeyen kişilerin çıkacaklarına ve zor günler geçireceklerine de yorum yapılabilir. Bu gibi durumlarda kişiler, başkalarının sözlerini dinlemek yerine kendi iç seslerini dinleyip doğru yola ulaşabileceklerine yorulur. Kahve falında ayı görmek, etrafınızda var olan kötü niyetli kişilere işaret eder. Bu kişiler kendilerini üstün görme çabası içindedir. Arkanızdan dedikodunuzu yapıp, başkalarına karşı sizi kötü gösterme çabası içinde olabilirler. Genelde bu kişileri kadın olarak tabir ederler. Etrafınızda sizin başarınızı çekemeyen kadınlar olabilir. Dikkatli olun.

Kahve falında ayı sembolü görmek

Kahve falı içerisinde ayı görmek çok aptal bir şekilde olan düşmana işaret etmektedir. Aynı zamanda bir başka kişinin esaretinin altına girmesi ve uzun süre onun boyunduruğunda kalması yorumlanmaktadır. Diğer yoruma göre çok hilebaz olan ve aynı zamanda fazlası ile çirkin bir kadınla muhatap olmaya ve tanışmaya dair işaretler vardır.

Ayı görülmesi aynı köpeğin 42 tane dişi olduğu gibi bununda dişi bulunması ve bir dilek tutulması sonucunda kırk birinci günün en sonunda ve kırk ikinci gün dilediğin o dileğinin yerine geleceğine dair işaretlerde bulunmaktadır. İki farklı yorum gözüktüğü için muhtemelen görülen semboller, işaretler ve nesneler ile büyük bir bağlantısı olduğunu kesinlikle göstermektedir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

9 Yorum yapılmış

 1. meltem diyor ki:

  Hanimlar benim falimda rapinzrl gibi uzun saçli bir kiz cikti ayicik cikti inanamazsiniz ama benim resmim çikti yani bir peri cikti oyol boyle seylere yorum yapmayi sebiyorummmmmmm

 2. zeynep diyor ki:

  kahve falımda deniz kızı çıkıyor bu neye işaret?

 3. Anonim diyor ki:

  kısmetbu işler çünkü

 4. selin diyor ki:

  benim falimda hep kismet cikiyo ama olmuyo.

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...