Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Geyik

Kahve falında geyik görmek, aile içinde yaşanacak huzurlu ve bereketli günleri simgelemektedir. Fal sahibinin, ailesiyle yaşadığı sıkıntılarının biteceği şeklinde yorumlanmaktadır. Hane içine bol miktarda para geleceği, aileyi; mutlu, mesut ve sevinçli günlerin kendilerini beklediğine işarettir. Falda görülen geyik figürü, ev ya da kapının yanında belirmişse haneyi bol rızık beklemektedir. Aynı zamanda haneye uzak bir yerden gelecek güzel bir haberin de işaretçisidir. Bazen bu haber bir insan şeklinde de olabilmektedir. Kahve falında görülen geyik olumlu gelişmelerin habercisidir. Falda görülen geyik bir tepe ya da dağda görülmüşse kişi, iş hayatında önemli mevkilere yükselecek demektir. Fal sahibinin istediği maddi kazanca ulaşacağı simgeler.

Kahve falında geyik görmek, umut verici gelişmeleri simgelemektedir. Fal sahibinin kurmak isteyeceği bir iş planı varsa, tereyağından kıl geçer gibi hedefine ulaşacaktır. Falda geyik görmek, hızlı gelişecek olayları ifade eder. Fal sahibi, bu olaylar karşısında şaşkınlığa uğrayacaktır. Kahve falında geyik boynuzu görmek, evli olanların eşi ve çocuklarıyla mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceklerine işarettir. Falda geyik kafası görmek, herhangi bir nedenden dolayı övgüler alacağınıza yorumlanır. Bir başarıya imza atmanız yakındır. Bu durum, sizin hayatınızda yeni kapılar açılacağını simgelemektedir. Kahve falında geyik sürüsü görmek, sizi bekleyen mutlu günlerin habercisidir. Bu simge aynı zamanda, sizi seven dostlarınızı da işaret eder. Falda geyik ve at figürlerinin birbirine yakın olması, nişan ve söz manasına gelebilir.

Kahve falında geyik görmek genel anlamda iyi şeylere yorumlanmaktadır. Kahve falındaki geyik sembolü aile içi ilişkileri işaret eder. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu, mesut ve sevinçli, bir yaşamın kendilerini beklediğinin habercisidir.

Kahve fallarında geyiğin bulunduğu yerler ve çevresinde görülen nesnelere göre de farklı şekillerde yorumlanır. Eğer geyik bir evin ya da kapının yanında görülmüş ise eve bol rızık girer. Eve uzak bir yerden gelecek güzel bir haberi işaret etmektedir. Eğer geyik yüksek bir dağda ya da tepede görülmüş ise devletin yüksek kademelerinden iyi bir haber alınacağını gösterir.

Kahve falında geyik genel itibariyle bereket, bol kazanç ve zenginli ifade etmektedir. Ayrıca uzak yerlerden iyi haberlerin gelmesine işarettir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

6 Yorum yapılmış

  1. gökçe diyor ki:

    Sevindim

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...