Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Horoz

Kahve falında horoz görmek, gelecek güzel günlerin sembolüdür. Gerçek hayatta horoz, sabahın yaklaştığını, güneşin çıkmaya başladığını haber veren bir hayvandır. Kahve falındaki anlamı ise farklı değildir. Fal sahibinin, sıkıntılı günlerinin bitip, onu mutlu günlerin beklediğinin haberi verilir. Fal sahibi hayatında ne olmasını istiyorsa, dileklerinin gerçekleşeceğinin işaretidir. Güzel günlerin geleceğini sembolize eden horoz figürü, aynı zamanda size bir konuda yardım edecek olan insanı da simgelemektedir. Bu kişi sizin görmediğiniz bir konu hakkında, sizi uyaracak bir dostunuz olabilir. Horoz simgesi, fal sahibinin de geleceği iyi gören ve iyi tahmin edebilme yeteneğine sahip bir kişi olduğu şeklinde de yorumlanmaktadır.

Kahve falında horoz görmek, horoz kendi ortamında lider bir hayvandır. Kişinin, iş ve eğitim hayatında aktif olacağını ve onu yüksek mevkilerin beklediğini simgeler. Güç ve kudret sahibi olan kişinin aynı zamanda kendine olan güveni de geleceğine işarettir. Bazı fal yorumcularına göre bu durum, aile hayatında bir kişinin bazı konularda üstün geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bu durum karşında ailenizle ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kahve falında görülen horoz müjdeli haberlerin işaretçisidir. Kişi, maddi ve manevi hayatında doyuma ulaşacaktır. Falda çıkan horozun yanında erkek var ise; sıkıntılı bir habere, kadın varsa olumlu bir habere işarettir. Horozun yanında herhangi bir nesne var ise, beklenen sevgiliye delalettir. Kahve falında görülen horoz, hayatınızda yaşanacak değişime yorumlanır. Bu değişim, iyiye işarettir.

Horozlar günlük hayatta insanlara güneşin açıp sabahın olduğunu bildiren bir hayvan olarak tanınır. Bu özelliğinden dolayı kahve falında görülen horoz ise aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir.

Kahve falında horoz müjde veren haberci olarak yorumlanır. Kahve falında çıkan horoz sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Beklenen bir sevgili, eş, dost var ise onun geleceğini işaret edebilir. Ayrıca horoz güçlü bir hayvandır ve sesini herkese duyurabilmektedir. Kahve falında görülen horoz ise güçlü bir değişimin olacağını anlatmaktadır. İnsanı yaşantısında olan değişikliklerin olumlu yönde olacağını haber vermektedir.

Horoz bulunduğu ortamın tek hakimidir. Bu nedenle kahve falında görülen horoz kişinin etrafındaki insanlara sözünün geçirebilmek için çaba sarf etmesi gerektiğini işaret eder.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

17 Yorum yapılmış

 1. Mutmin diyor ki:

  Aynen beklediğim yorum veya tabir%dilerim aynen olsun.

 2. ayşe su diyor ki:

  benim horuzun ibiği bile var

 3. bihter diyor ki:

  Falimda kucuk horoz cikti

 4. Mert diyor ki:

  Gercektende dogru olur insallah

 5. HAZAL diyor ki:

  BEKLEDİĞİM BİR OLAY OLDU DOĞRU..

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...