Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Kalp

Kahve falında kalp görmek, sevginin ve aşkın sembolüdür. Kahve falında görülen kalp, aşk ilişkilerindeki ışığı gösterir. Bu ışık, insanın kalbine işleyen ve kalp çarpıntılarına sebep olan bir durumdur. Kahve falınızda kalp figürü gördüyseniz içiniz rahat olsun. Bugüne kadarki sıkıntılarınız bitmek üzere. Hayatınızda biri yoksa, karşınıza yakın zamanda birisi girecek demektir. Evli ya da bir birlikteliğiniz var ise, hayatınızdaki insanla mutlu günler sizi bekleyecek, kavgalarınız bitecek demektir. Kalp simgesinin bir diğer anlamı ise, sizi gönülden seven insanları simgeler. Küçük küçük kalp işaretleri falınızda mevcutsa, bu kişileri simgeler. Bazı fal yorumcularına göre bu simgeler, size dua eden insanları da gösterir.

Kahve falında kalp görmek, falda kalp figürünün bulunduğu konuma göre de değişik yorumlar ortaya çıkmaktadır. Kalp figürü fincanın ortasında belirmişse, sizi seven ve yakın zamanda aşkı bulacağınızı gösteren bir işarettir. Fincanın kenarında beliren kalp figürü ise, sizi uzaktan izleyen ve duygularını bir türlü açığa vuramayan kişiyi ifade etmektedir. Kahve tabağında görülen kalp sembolü; hane içinde dayanışmayı, sevgi ve muhabbet bağını simgelemektedir. Kahve falında çıkan kalp figürü yanında bulunan sembollerle değerlendirildiğinde farklı yorumlar da ortaya çıkabilmektedir. Eğer kalp işaretinin yanında tavuk figürü var ise, fal sahibinin sevdiğinin olduğunu ve ona bir türlü içini dökemediğini gösterir. Falda görülen kalp figürünün içi boş ise, hayatınızda bir takım olayların ters yönde gelişeceğini haber verir.

Kalp sevgini ve aşkın sembolüdür. Kahve falında çıkan kalp ise fal sahibinin kısa süre içinde aşkı bulacağının ya da evlenip sevdiği kişiyle sevgi dolu bir ömür geçireceğinin işaretçisidir.

Ayrıca fal sahibinin dürüst, cana yakın, sevecen bir karakteri olduğunu bildirmektedir. Falda çıkan kalp sayısı ne kadar fazla ise fal sahibinin o sayı kadar seveni var demektir. Kalbin yanında da birtakım varlıklar ya da nesneler bulunabilir. Kalbin yanında bulunan tavuk fal sahibinin bir sevdiğinin olduğunu fakat ona bir türlü içini dökemediğini gösterir

Kahve falında kalbin yanında ay var ise bu sembol mutluluğun, aşkın ve zenginliğin habercisidir. Kalbin yanındaki ay dolunay halinde ise fal sahibi bekârsa evliliğe evli ise çocuğunun olacağına işarettir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

67 Yorum yapılmış

  1. sema kadriye diyor ki:

    nasaman mutlu olaçam ben
    sevmek için nasamana kadar beklemek gerekiyor

  2. sema kadriye diyor ki:

    sevmek için nasamanı beklemek gerekiyor

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...