Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Kedi

Kahve falında kedi görmek, gerçek hayatta nankör bir hayvan olarak bilinen kedi, falda da benzer özelliklerle yorumlanır. Falda çıkan kedi figürü, hayatınızda bir takım olayların ters yönde gelişeceğinin işaretidir. Bu durum; iş, okul ya da ilişki durumlarınızda olabilir. Hayatınızda var olan veya girmek üzere olan, kötü niyetli bir insanı simgeler. Fal sahibinin, iş hayatında aksilikler yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Bu durum karşısında, yakın çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz, ortak payda da iş yapacaksanız ertelemeniz, güven duymadığınız insanları hayatınıza almamanız önerilmektedir. Kahve falında kedi figürünün yanında bulunan sembollerle değerlendirildiğine, farklı yorumlar ortaya çıkmaktadır. Kedi figürünün yanında fare bulunuyorsa, fal sahibinin başına gelecek kötü bir olay sonrası maddi kayba uğraması şeklinde yorumlanmaktadır. Falda kedinin yanında köpek bulunuyorsa, yakın çevrenizden bazı kişilerle hararetli bir tartışma yaşayabileceğinizi simgeler.

Kahve falında kedi görmek, bazı fal yorumcularına göre farklı anlamlarda da yorumlanabilmektedir. Kedi nankör bir hayvan olarak bilinse de, uysal ve sevecendir. Kediyi kovsanız bile gitmez. Bu durum karşısında, kedi figürü uysal, sakin ve sevecen bir kişiyi temsil etmektedir. Bu; fal sahibi olabildiği gibi, fal sahibinin hayatına girecek olan insanı da simgeleyebilmektedir. Falda görülen kedi kafası, sizi terk etmeyecek ve her daim sevecek insanı simgeler. Kahve falında görülen kedi, yatar pozisyonda ise; fal sahibini sıkıntılı günler beklediğini fakat bu sıkıntı sonucunda büyük bir ferahlama yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kedi çıkması kötü olaylara yorumlanır. Kedi normal hayatta nankör, kötü bir hayvan olara bilinir. Falda kedi çıkması fal sahibini yakın çevresinden, dostlarında ve arkadaşlarından hiç beklemediği anda bir kötülük göreceğini işaret etmektedir.

Falda kedi sayısı ne kadar fazla ise fal sahibinin karşılaşacağı sıkıntı o kadar fazla olur. Bu falı daha anlamlı bir şekilde yorumlamak için kedinin bulunduğu yeri ve yanında bulunan nesnelerle beraber düşünmek gerekir. Eğer kahve falında kedinin yanında fare de bulunuyorsa başınıza gelecek olay sonrası maddi bir kayba uğramanız söz konusu olabilir.

Kahve falında görülen kedi yatıyor pozisyonda ise fal sahibini sıkıntılı günler beklemektedir. Ama bu sıkıntı sonucunda fal sahibi feraha erecektir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

15 Yorum yapılmış

 1. Anonim diyor ki:

  Mk kedinin

 2. bahar diyor ki:

  Hanımlar kediler nankördür ve mala düşkündür yani kedinin yanında birini görmek yakın zamanda nankörlük yapan biri ile karşılaşacaksınız anlamına gelir

 3. fero diyor ki:

  Allah belanı versin gulbeyas 😀

 4. Merve diyor ki:

  Kahve falında keçi gölmek ne demek

 5. gulbeyas diyor ki:

  kojam beni seviyormu

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...