Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Köpek

Kahve falında köpek görmek, köpek sadık ve güvenilir bir hayvandır. Köpek ise güvenilir bir insanla kurulacak dostluğa işaret eder. Bu dostluk arkadaşlık ya da aşk ilişkisi olabilir. Fal sahibinin, karşısına güvenebileceği ve ona sadık bir insan çıkacak ya da o, bu insanın peşinde koşacaktır. Falda birisinin köpek beslediğini görmek, hayatınızda önemli olan şeyleri başkalarının kapacağını göstermektedir. Bu durum karşısında üzüntülü bir sürece gireceksiniz. Dişleri çıkmış köpek ise, yakın bir dostunuzla aranızın açılacağına işaret eder. Beklemediğiniz bir anda kavga edeceğinizi gösterir. Bu beklenmeyen olay karşısında, dostunuzla ilgili düşünce ve duygularınız değişme eğilimi içerisine girebilir. Kahve falında görülen köpek patisi fal sahibinin yanında çıkmışsa, kişi bundan sonraki hayatında alacağı kararlardan pişmanlık duymadan yoluna devam edeceği anlamını taşımaktadır. Hayatında, farklı ve mutlu sayfa açacak demektir. Kahve falında görülen köpek patisi tek olarak çıkmışsa, fal sahibinin hayatına onu mutlu edecek insanların gireceğine işarettir.

Kahve falında köpek görmek, köpek sembolünün yanındaki figürlerle karşılaştırarak farklı anlamlar çıkabilmektedir. Falda görülen köpek havlaması, ev işaretinin yanında bulunuyorsa, yakın zaman içerisinde aile üyeleri arasında anlaşmazlık çıkacağına ya da istenmeyen yeni üyenin geleceğine işarettir. Başka bir anlamı ise, fal sahibinin çok istediği bir şeye aile üyelerinin destek vermeyeceği şeklinde de yorumlanabilmektedir. Falda görülen köpek ulumasının yanında yol simgesi var ise, çıkacağınız seyahatte işlerin yolunda gitmeyeceğini gösterir.
Köpekler insanların en sadık dostlarından biridir. Kahve fallarında insanın yanında köpek bulunması fal sahibinin sadık dostları olduğunu ya da ilerde edineceği dostlarının kendisine sadık kalacağını işaret etmektedir. Ayrıca sadece köpek görmek ise zorluklar ve sıkıntıların zamanla yerini kola bir hayata bırakacağının işaretçisidir.

Kahve falında görülen köpeğin ağzını açmış bir şekilde duruyor olması fal sahibinin hiç ummadığı birisinden zarar göreceğini işaret etmektedir. Köpek uluyor ise fal sahibinin çok önemli bir haber alacağını gösterir. Yakın çevresindeki birileri tarafından uyarılacağına işaret etmektedir.

Bazı fallarda ise kedi ve köpek birlikte bulunur. Eğer kedi ve köpek karşı karşıya ise kavga ve küslük olacağını gösterirken kedi ve köpeğin yan yana yatması barışı işaret eder.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

13 Yorum yapılmış

  1. Elif uyar diyor ki:

    Çalanına çok inanlar var mı

  2. ayca diyor ki:

    ben fala inanmam ama falsiz kalmam

  3. amonyak diyor ki:

    brimen mızıkacısı onlar

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...