Ana Sayfa Kahve Falı Kahve Falı Bak Tarot Falı Bak

Falda Timsah

Kahve falında timsah görmek, çevrenizde bulunan bir düşmanınızın habercisidir. Timsah, normal hayatta çok sevilmeyen vahşi bir hayvandır. Kahve falında çıkan timsahta çok sevilmeyen, kıskanç birisini simgelemektedir. Kahve falında timsah çıkan kişinin, iş hayatında ya da okul hayatında istediklerini alan ve başarıya yükselen biri olduğunu gösterir. Bu kişilerin çevresinde onları kıskanan ve yollarına taş koymak isteyen insanların bulunduğuna işarettir. Bu insanlar size zarar verebilir. Kahve falında timsah görmek, kötü niyetli insanların varlığına işaret eder. Bu insanlardan uzak durmanız önerilir. Uyarıcı niteliğinde sembolize edilmektedir.

Kahve falında timsah görmek, uzun zamandır var olan korkularınızdan artık kurtulmanız gerektiğine yorumlanır. Daha çok aşk hayatında cesur olamayan, çekingen insanların içine girdikleri kozadan sıyrılmaları önerilir. Hoşlandıkları kişilere açılmaları, sevdikleri insanları kaybetmemeleri gerektiği şeklinde yorumlanır. Kahve falında timsah yavrusu görmek, diğer bir anlamı ise fal sahibinin başına gelecek üzüntülü durumlardan kurtulacağına işaret eder. Hedefleri olan kişilerin başarıya giden yolları, bu kısa süre içinde değerlendirmeleri önerilir. Yoksa başarı bir daha size uzun süre uğramayacaktır. Bu durum size uyarı niteliğindedir. Yapmanız gereken ne varsa vakit kaybetmeden yapmanız gerekmektedir aksi takdirde uzun bir süre mutsuz olacağınız bir yol ayrımına girebilirsiniz. Kahve falında timsah görmenin bir başka anlamı, aile içerisinde yaşayacağınız tartışmaları ifade eder. Bu durum karşısında sabırlı ve anlayışlı olmanız önerilmektedir.

Kahve falında timsah görmek, düşman bir kimseye, zulüm yapan bir kişiye, haksız kazanç elde eden kişilere, aldatan alçak kimselere işarettir. Rakiplerinize ve düşmanlarınıza karşı kazanacağınız başarıyı ve güçlülüğü haberdar eder. İş hayatınızda oldukça başarılı olacağınıza, rakip firmaların bu başarınızı kıskanacağınızı gösterir.

Falda timsah görmek, aile ve iş hayatınızda sizin parmağınız olmadan, herhangi bir nedenden dolayı gelişen durumlara karşı oldukça sabırlı ve güçlü olmanız gerektiği belirtir. Eğer bu durumlar karşısında oldukça sabırsız ve aceleci davranırsanız, zararlı çıkan sadece si olursunuz. Hayatınızda her ne kadar bazı şeyler istediğiniz gibi ilerlemesede ilerleyen vakitlerde oldukça mutlu ve huzurlu olacağınıza emin olabilirsiniz. Bu negatif durumlar karşısında inancınızı asla kaybetmemelisiniz. Aşk hayatınızda ise fırtına öncesi bir sessizlik yaşanıyor desek yanlış olmaz. Duygularınızı tamamiyle özgür bırakın ve karşınızdaki kişiye içinizdeki düşünceleri ve duyguları olduğu gibi aktarın, artık cesur olma vaktiniz geldi. Eğer onu kaybetme korkunuz varsa bu korkuyuda üzerinizden kaldırıp atın.

Kahve falında timsah görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise işinizi ve çalışmalarınızı hiçbir zaman şansa bırakmamanız gerektiğini işaret eder. Hedeflerinizi her zaman olduğu gibi dahada yükseltmelisiniz ve oldukça yoğun bir şekilde çalışarak, hayallerinize ulaşmalısınız. İnanç ve manevi hayatınızda ise ibadetlerinizi eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışın, yolda gördüğünüz yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmadan onların yanından boşvermiş gibi uzaklaşmayın.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın
 

1 Yorum yapılmış

  1. Defne diyor ki:

    Ben kaça ayrilim lan mk

Yorum eklemek ister misin?


Online Fallar

iskambil falı

İskambil Falı

İskambil falı günümüzde hala bakılan keyifli bir fal çeşididir. Herkesin bildiği ...
yıldızname

Yıldızname

Yıldızname çok eski tarihlere dayanan gelecekle ilgili haber almak için yapılan bir f ...
kelebek falı

Kelebek Falı

Kelebek falı kelebek resimlerinden oluşan 24 kartla bakılan son derece eğlenceli bir f ...
aşk falı

Aşk Falı

Aşk falı birçok fal çeşidi ile geniş bir alanda bakılabilir. El falı, tarot falı, ...
su falı

Su Falı

Su falı diğer fal çeşitlerine çok benzemeyen bir fal çeşididir. Bunun için bir şe ...
el falı

El Falı

El falı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve hala çok rağbet gören bir fal ...
konuşan tahta

Konuşan Tahta

Konuşan tahta falı eski yıllardan beri uygulanan bir fal çeşididir. tahta üzerine ra ...
zar falı

Zar Falı

İki tane zar ile bakılan bir fal çeşididir. Son derece kolay ama risk taşıyan faldı ...
numeroloji

Numeroloji

Numeroloji son yıllarda çok sık tercih edilen bir fal çeşididir. Birçok insan hayatt ...
papatya falı

Papatya Falı

İnsanların çok küçük yaştan itibaren uyguladıkları son derece samimi ve kolay bir ...