30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları… 30 Kasım, 1 Aralık, 2 Aralık, 3 Aralık, 4 Aralık, 5 Aralık ve 6 Aralık tarihlerinde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

Koç Burcu bu hafta iletişim kaynaklı sorunlar yaşayabilir. İradeniz ve fikirleriniz ön planda. Yaşanan yeniliklere alışmakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizde öfke şeklinde ortaya çıkabilir. Bu nedenle iş kaynaklı problemlerin üzerine gitmemeye çalışın. Bazı şeyleri bu hafta zamana bırakmakta fayda var. Enerjiniz yüksek, ancak yaşayabileceğiniz ufak sağlık sorunu hafta içi sizi halsiz hissettirebilir. Finansal konularda tutamayacağınız sözler vermemeye çalışın. Koçlar bu hafta ödemelerine dikkat etmeli. Vergi, kredi ve alınan borçların gecikme ihtimali var. Alacaklarınızı zamanında tahsil edemeyebilirsiniz.

Koç Burcu aşk hayatında kontrol hakim. Partneri olan koç burcu bu hafta anlayışla karşılanıyor. Özel hayatınızda denge kurabiliyorsunuz. Bekar koçların ilişkileri ve yeni başlangıçları oldukça seviyeli. Koç burcu arkadaşlık uyumu biraz sorunlu. Sorunun nereden kaynaklandığını araştırabilir, çıkarılması gerekenleri hayatınızdan çıkarma yoluna gidebilirsiniz.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

Boğa Burcu enerjisi bu hafta gayet olumlu. Olaylara farklı bakış açıları geliştirdiniz. Duyduklarınız ve gördükleriniz sizi eskisi gibi endişelendirmiyor. Sakin şekilde yaklaştığınız durumların çözümünün daha kolay olduğunu fark edeceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. İş hayatınızda rahatlama söz konusu. Yeteneklerinizi ve fikirlerinizi ortaya koyabileceksiniz. Yeni şeyler deneyimleyebilir, ortaya güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz. Bu haftayla birlikte, boğa burcu maddi durumu beklenmedik şekilde iyileşmeye başlıyor. Şartlar olgunlaşıyor ve her şey istediğiniz şekilde gelişiyor.

Boğa Burcu aşk hayatı inançları doğrultusunda ilerliyor. Geleceğe yönelik kaygılarınız azalıyor. Karşı cinsin ne istediğinden çok, kendi isteklerinizi önemsiyorsunuz. Boğa burcu sağlığı genel olarak iyi halde. Hafta boyunca bazı zamanlar eklem ağrıları yaşayabilirsiniz. Kilo problemleri olanlar zayıflamak için çaba sarf etmeliler.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

İKİZLER Burcu bu hafta yeni başlangıçlar yapıyor. İş hayatınızda yeni yatırımlar ve deneyimleyeceğiniz konular mevcut. Dikkat etmeniz gereken şey, sadece ayrıntılar. Aceleci davranmayın. Girişimde bulunmadan önce söylenenleri, tavsiyeleri dinleyin ama kararı siz kendi alternatifleriniz doğrultusunda alın. Bu hafta kariyerinizde bireysel ve iş birlikçi hareket etmeniz gereken konuları iyi ayırt etmelisiniz. Bu, kazancınızı artıracaktır.

İkizler Burcu Aşk hayatı bu hafta mantık çerçevesinde ilerliyor. Yeni ilişki kuranlar ilişkinin ilerlemesi için acele etmiyor. İlişkilerin gidişatını ikizlerin dengesi belirliyor. Evli ikizler bu hafta eşlerine farklı konularda açılabilirler. Evlilikte merak ettiğiniz şeyleri keşfetmek isteyebilirsiniz.

İkizler burcu arkadaşlık uyumu sosyal şekilde devam ediyor. Arkadaşlarınızdan ödün vermiyor, onların fikirlerine çok değer veriyorsunuz. İkizler Burcu sağlığında bu hafta endişelenecek bir durum gözlenmiyor.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

YENGEÇ Burcu bu hafta kendisi ile yarışıyor. Yapabileceklerinizin sınırlarını zorluyorsunuz. Duygusal yönden gelecek endişeniz artabilir. Kendinizi güvensiz ve mutsuz hissedebileceğiniz zamanlar söz konusu. Bu hafta aile ile ilgili problemlerin halledilebileceği ortamı bulabileceksiniz.

Yengeç Burcu arkadaşlık uyumu, farkındalıkla iç içe ilerliyor. Bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünerek, susmayı tercih edebilirsiniz. Hayata diğer insanların gözünden bakarak, empati yeteneğinizi geliştiriyorsunuz.

Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta partnerine yeteri kadar zaman ayıramayabilir. Hafta boyunca kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Evde yemek yemeyi, bilmediğiniz konuları araştırmayı ve sevdiğiniz programları izlemeyi tercih edebilirsiniz. Bu durum sizin gelişim adına attığınız önemli adımlardan. Yalnız kaldığınız zamanlarda daha iyi düşünebiliyor, kaçırdığınız ayrıntıların farkına varıyorsunuz.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

ASLAN Burcu bu hafta çıkışlarına dikkat etmeli. Yaşanabilecek gerginlikler başarınızı baltalamaya yönelik olabilir. Otorite konumuna sahip olan aslan burcu, özellikle sakin olmaya çalışmalı. Sizi tuzağa düşürmek isteyen, gizli düşmanlarınızın ortaya çıkabileceği bir haftadasınız.

Aslan Burcu iş hayatında bu hafta önemli kazanç ve başarı söz konusu. Gidişatınız birilerini rahatsız ediyor olabilir. Elinizdeki birikimleri yatırıma çevirmek için uygun fırsatı kolluyorsunuz.

Aslan Burcu aşk hayatı bu hafta gizem içinde. Geri planda kalmayı ve olayları kendi içinizde değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu da sizi anlaşılmaz yapabilir. Partneri olan aslan burcu, partneri tarafından saçma şeylerle suçlanabilir. Bu hafta aslan burcu, iletişimde eksik kaldığı noktalarda sorun yaşayabilir.

Aslan Burcu Sağlığında bu hafta idrar yolu ve üreme organları ile ilgili problemler yaşanabilir. Kendinizi sıcak tutmaya özen gösterin.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

BAŞAK Burcu bu hafta fazla duygusal. İstekleriniz konusunda emin olamayabilirsiniz. Başka insanların etkisi altında kalabilirsiniz. Durumları netleştirme konusunda kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Başak Burcu iş hayatı bu hafta güzel gelişmelerle dolu. Zam, terfi, prim haberleri alabilirsiniz. Maddi açıdan iyileşme gözlemleniyor. Bu hafta bazı planları erteleyebilirsiniz.

Başak Burcu aşk hayatında son derece kararlı. Kendinizi sorguluyor, gidişattaki payınızı düşünüyorsunuz. Hataları kabul etme ve düzeltme eğilimindesiniz. Evli başak burçları her şeyin daha iyi olması için çaba sarf ediyor. Burcunuzun olumlu etkisi ile, cesur adımlarda ve yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başak Burcu sağlığı bu hafta oldukça iyi. Ancak alışkanlıklarınız size sorun yaratabilir. Yeme eğiliminiz artıyor. Strese girdiğinizde yemeğe sarılabilirsiniz. Gerekirse bu konuda bir uzmana danışmayı deneyin.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

TERAZİ Burcu bu hafta biraz gergin. İçinizde kaybettiklerinizin ve elde edemediklerinizin anlamsız hisleriyle boğulabilirsiniz. Sorumluluk sahibi terazilerin bu durumu kısa sürüyor.

Terazi Burcu iş hayatı iyi ilerlemesine rağmen yetmeyebilir. Gelen işleri kaçırmıyorsunuz. Daha büyük kazanç sağlamanın yollarını arıyorsunuz. Arkadaş çevreniz oldukça önemli. Kayıplarınızın bir kısmı yanlış yönlendirme yüzünden olabilir. Herkesin sizin gibi iyi niyetli olmadığının bilincine varmalısınız.

Terazi Burcu aşk hayatına kıskanç ve yersiz duygular hakim. Partneriniz gereksiz davranışlarla sizi sıkabilir ve hata yapmanıza sebep olabilir. Ani gelişen duygularla yanlış kararlar verebilirsiniz. Bekar terazilerin hayatında bir anda başlayıp, bir anda biten ilişkiler söz konusu. Duygusal hareket edebileceğiniz bu hafta yakın çevre ve akrabaların tavsiyelerini pek önemsemiyorsunuz.

Terazi Burcu sağlığında bu hafta alışkanlıklarından veya stresten kaynaklanan geçici rahatsızlıklar yaşanabilir.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

AKREP Burcu bu hafta iş ve eğitim hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Umutsuzluklar yerini umuda bırakıyor. Burcunuz olumlu ve heyecan verici durumları işaret ediyor. Bu hafta akrep burcu sürprizlere hazırlıklı olmalı. İş hayatınızda ummadığınız şeyler oluyor. Ortaklıkların gündeme oturacağı hafta içi, belli konularda karar aşamasına gelebilirsiniz. Maddi olanaklarınız, gelen yeni iş teklifleri ile iyileşiyor.

Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta huzuru arıyor. İçinize kapanabilirsiniz. Dış dünyayla bir süreliğine aşk konusunda iletişime girmek istemeyebilirsiniz. Evli akrepler, duygularının ve arzularının eşleri tarafından anlaşılmadığını düşünebilir.

Akrep Burcu arkadaşlık uyumu bu hafta güzel içeriklere sahip. Oldukça sosyalsiniz. Arkadaşlarla bir yerlere giderek, farklı çılgınlıklar yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu sağlığı bu hafta iyi görünüyor. Ancak zaman zaman yaşanan sebebini bilemediğiniz ağrılar canınızı sıkabilir. 30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Yay Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

YAY Burcu bu haftaya farklı bakış açısı getiriyor. Bununla birlikte iş hayatınızda hareketlilik yaşanıyor. Kariyerinizle ilgili önemli değişiklikleri hafta başından itibaren uygulamaya koyabilirsiniz. Gergin durumları yönetme şekliniz, işleri yoluna koyuyor.

Yay burcu bu hafta sağlığına ve dış görünümüne ayrı önem veriyor. Tarz değiştirebilir, görünümünüzde yeniliğe gidebilirsiniz. Alışveriş yaparken kendinizi kaybetmeniz ise olası görünüyor.

Yay Burcu aşk hayatı bu hafta net ve kararlı. İlişkide yaşanan sorunları açıklıkla ele alabilirsiniz. Tahammül edemediğiniz durumları belirtmekten çekinmiyorsunuz. Bazı ilişkilerde anlaşma sağlanamayabilir ve neticede son verilebilir.

Yay Burcu arkadaşlık uyumu artıyor. Seviyeli yeni arkadaşlıklar kurulabilir. Bazı arkadaşlarınızla dostluk sürecine girebilirsiniz. Yay Burcu sağlığı neşeli ve dinç. Spora düşkünlüğünüz artıyor. Sağlıklı besleniyor, uyku düzeninize dikkat ediyorsunuz.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

OĞLAK Burcu bu hafta güçlü etkiler altında. Uzun süredir mücadele ettiğiniz iş hayatınızda başarı elde edebilirsiniz. Çalışmalarınız beğeni topluyor. Kendinizi ifade etmekte güçlük çekmiyorsunuz. Bazı kişilerin oynadığı oyunlar bu hafta ortaya çıkabilir. Ani duygu değişimleri karşısında dengenizi korumalısınız. Tutarlı davranışlar itibarınızı artıracaktır. Verdiğiniz emek, çabalarınız ve şahit olacağınız şeyler enerjinizi düşürebilir.

Oğlak Burcu sağlığı bu hafta bu nedenle aksayabilir. Baş bölgenize dikkat etmeli, gözlerinizi yormamalısınız.

Oğlak Burcu aşk hayatı bu hafta arka planda. İş ve paraya odaklanmış durumdasınız. Bazı ilişkilerde güven problemi yaşanabilir. Yeni yakınlaşmalar, yapılan fedakarlıklar oğlak burcunun gözünü boyamaya yetmeyecek. Yaşam tarzınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Evle ilgili problemleri hafta sonuna erteliyorsunuz. Hafta içi ilgilendiğiniz tek şey işiniz oluyor.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

KOVA Burcu bu hafta bazı konularda hayal kırıklıkları yaşayabilir. Bunun yanı sıra olanlardan sonra elde edeceğiniz deneyimi fırsata çevirebilirsiniz. Çekemeyenlerinizin artacağı bir haftadasınız. Başarınızı baltalamak için farklı planlar içine girebilirler. Gerektiğinde hak edene uygun cevabı vermeyi bileceksiniz. İyi giden kariyer hayatınızda öfkeye kapılıp hata yapmamaya gayret edin.

Kova Burcu aşk hayatında bu hafta belirsizlikler devam ediyor. Halledilmesi gereken durumlar hakkında harekete geçebilirsiniz. Partnerinizin kabul etmeyeceği şeyler sizi üzebilir. Eski aşkların gündeme gelmesi söz konusu. Eski eş veya sevgiliniz yardım bahanesi ile size yanaşmaya çalışabilir. Aile büyükleri ve akrabalar arasında halledilemeyen sorunlar sonrasında patlayabilirsiniz. Kim ne derse desin, siz bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Kova Burcu sağlığı bu hafta güçlü. Sağlığınıza özen gösteriyor, gerekli önlemleri alıyorsunuz.

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu 30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Yorumu

BALIK Burcu bu hafta ne kadar güçlü görünürse görünsün içinde fırtınalar koptuğunun sinyallerini veriyor. Aile büyükleri ile ilgili sorunlar sizi bunaltabilir. Olaylara aşırı tepkili yaklaşabilirsiniz. Balık Burcu bu hafta iş hayatında maddi manevi açlık hissedebilir. Yazarlık, medya, reklam ve yazılım alanlarında çalışanlar biraz daha şanslı. Sezgileriniz kuvvetli. Bazı çevreler tarafından güven duygunuz zedelenebilir. Dış dünyaya karşı bu hafta isteksizlik duyabilirsiniz.

Balık Burcu aşk hayatında bu hafta beklemediği şeylerle karşılaşabilir. İlişkisi yolunda gitmeyen balık burcunu, partneri özür dileyerek şaşırtabilir. Bekar balıklar yine göz kamaştırıyor. Etkileyicilik en üst seviyede. Ama dışarıdan bakıldığında yanınıza yanaşmak cesaret istiyor. Karşılıksız aşk yaşayanlar bu hafta üzülebilir. Sevdiğiniz insanı bir başkasıyla gördüğünüzde kurduğunuz hayaller yıkılabilir. Bununla birlikte gelen yeni teklifler ise yüzünüzü güldürecek derecede güzel.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.