4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

4 Ocak – 10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları… 4 Ocak, 5 Ocak, 6 Ocak, 7 Ocak, 8 Ocak, 9 Ocak ve 10 Ocak tarihlerinde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

KOÇ Burcu 2021 ‘nin ilk haftasında duygularını açık açık ifade edebilir. Evli Koç Burcu partneri ile aradaki tüm mesafeleri kaldırabilir. Arada yaşanan sorunlar var ise, doğru iletişimle halletme yoluna gidilebilir. Bu hafta ortası kendinizi yorgun hissedebilir, dinlenmek isteyebilirsiniz.

Düşünecek bol bol vaktinizin olacağı bu günlerde yaşamınızı sorgulayabilirsiniz. Yalnız Koç Burçları, hafta içi yaşanabilecek sürprizlere ayak uydurmakta zorlanabilir. Hayatınıza almak isteyeceğiniz yeni biriyle ilgili aile bireyleriyle fikir ayrılığına düşebilirsiniz.

Merkür Gerilemesi bu hafta sonu sona eriyor. Bu nedenle hafta sonuna kadar önemli kararlar hakkında harekete geçmemeniz yararınıza olabilir.

Koç Burcu iş hayatı bu hafta gözü kara tutumlar sergiliyor. Kariyerinizde bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu haftaya ertelemelisiniz.

Koç Burcu sağlığı bu hafta biraz hassas. Bağışıklık sisteminizin düşük olacağı hafta boyu vitamin takviyesi yapsanız iyi olur.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

BOĞA Burcu 2021‘nin ilk günlerinde kendini iyi hissetmeyebilir. Bu durum tamamen duygularınızın karışıklığıyla alakalı. Hayatınızda yarım kalan şeyleri kafanıza takıyor olabilirsiniz. Gelecekle ilgili endişeleriniz bu hafta artabilir. Hafta sonuna kadar devam eden Merkür Gerilemesi, atacağınız yeni adımları engelleyebilir.

Boğa Burcu aşk hayatı bu hafta sınırlarını belirliyor. Karar aşamasında olanlar henüz karar verebilmiş değiller. Bekar Boğa Burcu bu hafta güzel ortamlarda vakit geçiriyor. Heyecan verici yakınlaşmalar yaşanabilir.

Evli Boğa Burcu bu hafta, ilişkisinde verdiği emeklerin karşılığını almaya başlıyor. Hafta ortası aşk adına gereken yüzleşmeler yapılabilir ve hafta sonu yapılan planlarla ilişkiniz ileri boyutlara taşınabilir. Boğa Burcu iş hayatı bu hafta farklı bir sürece girebilir. Kariyerinizde tahammül seviyeniz azalabilir. Bazı işlerin gecikmesi, yapılan girişimlerin ters tepmesi sizi ümitsizliğe düşürmesin.

Boğa Burcu sağlığı bu hafta iyi görünüyor. Spor, diyet ve dinlenme içerikli programlar yapılabilir. Dış görünümle ilgili değişimler söz konusu.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

İKİZLER Burcu 2021′in ilk haftasıyla birlikte iletişim trafiğine hız verebilir. Yeni yıla nasıl girdiğinizle ve neler yaptığınızla ilgili görüşmeler söz konusu. Merak ettiklerinizi öğrenmek için harekete geçebilirsiniz.

İkizler Burcu aşk hayatı bu haftaya hızlı giriş yapabilir. Tüm haftayı kendinize ve sevdiğinize ayırarak geçirebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili yeni sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Evli ikizler ilişkisine heyecan katarken, bekarlar hafta boyunca farklı heyecan arayışına girebilirler.

İkizler Burcu iş hayatı bu haftayı isteksiz geçirebilir. Çalışmak istemeyebilirsiniz. Yapılması gereken işlerin detayına inmeden, üstten halletme yoluna gidilebilir. Bu geçici isteksizlik hafta sonuna doğru son bulabilir.
İkizler Burcu sağlığı bu hafta bazı rahatsızlıklar konusunda hassas olabilir. Özellikle üst solunum yolları iltihabı riski oldukça yüksek. Sıkı giyinmeye, rüzgarda kalmamaya ve dışarıda yemek yememeye özen gösterin.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

YENGEÇ Burcu 2021 yılının ilk haftasını dinlenerek geçirmek isteyebilir. Sevdikleriniz ve onların ne hissettiği sizler için önem kazanıyor. İlk günlerde iletişim daha kuvvetli. Yapılan kritikler onların ne şekilde daha mutlu olabilecekleri üzerine. Geçmişte yaşanan olumsuzluklar önemini yitirmiş durumda. Kendinizi ve düşünce tarzınızı ileri boyutlara taşıyabilirsiniz. Yapacağınız yenilikler size her şekilde olumlu yansıyabilir.

Yengeç Burcu bu hafta iş hayatında önemli ve kalıcı kararlar alabilir. Emek verdiğiniz bazı işlerden kar elde edemeyişiniz, bazı işlere tekrar dönmemek üzere son vermenize neden olabilir.

Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta, tazelenmek için yeni adımlar atılabilir. Partneri olanlar, birlikte hayatın farklı yönlerini keşfedebilir. Romantizm dolu zamanlar yaşanabilir. Bekar Yengeç Burcu için yeni ilişki sinyalleri yayılıyor. Yengeç Burcu sağlığında bu hafta hassasiyet artabilir. Kronik rahatsızlığı olanlar, daha fazla dikkat etmeliler.

4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

ASLAN Burcu 2021 yılının ilk günlerinde duygusal gel-gitler yaşayabilir. Aile, yuva konumunda dert ettiğiniz ufak dengesizlikleri kafanıza takabilirsiniz. Bu hafta fikirlerinizi dile getirirken nasıl bir tutum sergilediğiniz önem kazanıyor. Yanlış anlaşılabilir, geçici kısa tartışmalar yaşayabilirsiniz. Merkür Gerilemesinin hafta sonuna kadar devam ettiğini belirtelim. Mücadele ettiğiniz konular bu hafta duraklayabilir. Bu nedenle hem alacağınız kararları, hem de söyleyeceklerinizi ertelemelisiniz.

Aslan Burcu aşk hayatı bu hafta zorlanabilir. Bazı sırlar açığa çıkabilir. Öğreneceğiniz şeyler hoşunuza gitmeyebilir. Ama zaman geçmeden öğrendiğinize de mutlu olabilirsiniz. Bu durumla birlikte dostluk ve bazı ilişkilerde güvensizlik gelişebilir.

Aslan Burcu iş hayatı bu hafta duraksamadan devam ediyor. Yapmanız gerekeni biliyor, işlere pratik yöntemler üretiyorsunuz. Planlarda ise birtakım değişiklikler yapılabilir ve kısa süreli olarak ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu sağlığı bu hafta daha iyi. Yakın zamanda yaşadığınız ufak rahatsızlıklardan kurtulabilirsiniz.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

BAŞAK Burcu 2021 yılının ilk haftası iletişim yoğunluklu geçiyor. İfadelerinizde daha nazik olmanız gerekebilir. İlişkilerde yıkıcı tutum sergilemek yararınıza olmayabilir. Bu hafta her konuda kendinizi daha şanslı ve geleceğe dair umutlu hissedebilirsiniz.

Başak Burcu bu hafta aşk hayatında partneri tarafından anlaşıldığını düşünebilir. İsteklerinizi elde etme yönünde konuşmalar yapılabilir. Yalnız Başak Burcu aşk hayatına yakınları vasıtasIyla yeni birini alabilir.

Başak Burcu iş hayatı bu hafta, yeni imkanlarla karşılaşabilir. Önemli para kaynakları size, uzun vadede güzel getiriler sağlayabilir. Kariyerinizde acele karar vermemeli, bu hafta yeni anlaşmalardan kaçınmalısınız.

Başak Burcu bu hafta kendini sağlığı ile ilgili yorgun hissedebilir. Ufak kazalara ve sakarlıklara açık günlerdesiniz. Dalgınlıkları ve yorgunluğu gidermek için bol bol dinlenmelisiniz.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

TERAZİ Burcu 2021 yılı ilk haftasında biraz huzursuz hissedebilir. Ailevi meselelerle meşgul olabileceğiniz bu günlerde, planlarınız değişebilir. Mesaj, mail ve telefon iletişimi artabilir. Bu hafta geçmişte yaptığınız bazı hatalarla yüzleşebilir, pişmanlık duyabilirsiniz. Her ne olursa olsun duruma gerçekçi ve mantıklı yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu aşk hayatı bu hafta olumsuz etkilerden kurtuluyor. Problemler konuşulup hallediliyor. Kararsızlıklar ortadan kalkıyor. Evli veya ilişkisi olan teraziler negatif etkilerden uzak, romantik ve heyecanlı saatler geçirebilir. Bekar Terazi Burcu ise, duygusal yakınlaşmalarla kendini daha iyi hissedebileceği ortamlarda yer alabilir.

Terazi Burcu iş hayatı bu hafta şanslı etkilerle, güzel getirilere sahip olabilir. Birkaç yerden gelebilecek yeni tekliflerle kariyeriniz canlanabilir.

Terazi Burcu bu hafta sağlığını önemsemeli. Sırt, bel ve boyun rahatsızlığı olanlar gerekli doktor muayenelerini geciktirmeden yaptırmalılar.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

AKREP Burcu 2021 yılı ilk haftasına psikolojik anlamda yalnız girmek isteyebilir. Daha fazla kendinizle kalmak, düşünmek ve hayal kurmak isteyebilirsiniz. Huzur, hayatınızda önem kazanmış durumda.

Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta ilişkisini tazelemek isteyebilir. Evli Akrepler eşlerinden daha fazla ilgi görme yönünde hareket edebilirler. Edindiğiniz deneyim ve geliştirdiğiniz yeni bakış açılarını hafta itibariyle uygulamaya koyabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz şans içerikli durumlarla karşılaşmanız olası görünüyor. Yalnız Akrep Burcu şansını nitelikli aşklardan yana kullanıyor. Karşı cinsten gelen her yakınlaşmayı değerlendirmekten uzaksınız.

Akrep Burcu iş hayatında bu hafta beceriler ortaya çıkıyor. Kariyer hayatınıza bu yıl güzel bir giriş yapabilirsiniz. Maddi anlamda rahat bir hafta. Girişimlerde dikkatlisiniz.

Akrep Burcu sağlığı bu hafta önem kazanıyor. Kullandığınız ilaçlar var ise, etkisiyle, bazı durumlarda sinirlerinize hakim olamayabilirsiniz. Soğuk algınlığına karşı bitki çayları ve C vitamini alarak önlem alabilirsiniz.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Yay Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

YAY Burcu 2021 yılının ilk haftasına iyimser bir enerji ile başlıyor. Problemlerden uzaksınız. Oldukça romantik, öz verili ve düşünceli hareketler sergileyebilirsiniz.

Yay Burcu aşk hayatında bu hafta çok şanslı. Şansınıza ilaveten sizin rahat tavırlarınız, yeni fırsatları beraberinde getiriyor. Bu hafta flört etmek isteyebilir, yeni yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Kaçamak bakışlar, manalı sözler ve davranışlar hoşunuza gidebilir. Evli Yay Burcu haftayı sorunlardan uzak şekilde geçirebilir. Aile ilişkileri de son derece iyi ve güçlü şekilde ilerliyor.

Yay Burcu iş hayatı bu hafta koşuşturma içinde geçebilir. Bir takım işleri yetiştirmek için fazla çaba sarf edebilirsiniz. Ancak halen devam eden Merkür Gerilemesi buna müsaade etmeyebilir.

Yay Burcu sağlığında bu hafta geçici problemlerle yer alabilir. Soğuk algınlığı, nezle, grip gibi rahatsızlıklar peşinizi bırakmıyor. Sebze-meyve ağırlıklı beslenerek, iyi uyumaya çalışın.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

OĞLAK Burcu 2021 yılına girerken kendini yorgun hissedebilir. Bu hafta dinlenmek isteyebilirsiniz. Genel anlamda huzur arayabilirsiniz. Diğer yandan hayatınızda yaşanan gelişmeler mucize niteliği taşıyabilir. Beklemediğiniz sürpriz gelişmelere heyecan duyabilirsiniz.

Oğlak Burcu aşk hayatı bu hafta hassas noktalar içeriyor. Özel hayatınızdan biraz uzak kalabilirsiniz. Duygusal olarak dinlenmeye ve düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu da partneri olanların yanlış anlaşılmasına sebep olabilir. Bekar Oğlakların aşk hayatında herhangi bir sorun belirmiyor.

Oğlak Burcu iş hayatı bu hafta yeni fırsatlarla karşılaşabilir. Kariyerinizde oldukça profesyonelsiniz. Yatırım yapacağınız alanları iyi belirliyor, umduğunuzdan daha fazla kazanıyorsunuz. İş hayatınızda dikkat etmeniz gereken şey, sizi aşağı çekenlerden uzak durmak olmalı.

Oğlak Burcu bu hafta sağlığına gereken önemi veriyor. Spor ve egzersiz yapıyor, dengeli besleniyorsunuz. Özellikle dinlenmeyi ihmal etmiyorsunuz.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

KOVA Burcu 2021 yılının ilk haftasında yorgunluk atmak için dinlenmeyi tercih edebilir. Ancak iş hayatınız buna müsaade etmeyecektir. Planlar düşündüğünüzün tersine gelişerek değişebilir.

Kova Burcu iş hayatı bu hafta olduğundan daha yoğun hal alabilir. Yeni haftaya kendinizden emin ve kararlı şekilde giriyorsunuz. Kariyerinizde ne istediğinizi biliyor, gereken ağırlığı koyabiliyorsunuz. Çalışanlarla ilişkiler genelde iyiye doğru gidiyor. Yapılan işlerde aksaklıkları, tamamen beceriksiz hareket eden personele bağlayabilirsiniz.

Kova Burcu aşk hayatı bu hafta ilgi bekliyor. Evli kovalar eşlerinden bekledikleri ilgiyi göremeyebilirler. Hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Atacağınız adımlar ilerleyen zamanlarda aşk hayatınızı iyileştirebilir ve eski günlere geri dönebilirsiniz.

Kova Burcu sağlığı bu hafta daha iyi. ancak varsa kötü alışkanlıklar azaltılmalı ve en kısa sürede bırakılmalı.
4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu 04 – 10 Ocak Haftalık Yorumu

BALIK Burcu 2021 yılının ilk haftasına oldukça kalabalık girebilir. Yakın çevre, arkadaşlar ve aile sizi yalnız bırakmayabilir. Sevildiğini ve düşünüldüğünü bilmek, duygusal hissettirebilir. Bu hafta problemli ilişkileri onarmak için oldukça uygun sayılabilir.

Balık Burcu aşk hayatında güzel gelişmeler söz konusu. Partneri olanlar bu hafta güzel sözler duyabilir, farklı sürprizlerle karşılaşabilirler. Bekar Balık Burcu özel hayatında harcamaları abartabilir. Yeni tanışacağınız insanlarla yakınlaşmalar konusunda ise dikkatlisiniz.

Balık Burcu iş hayatı bu hafta zorlayıcı etkiler altında. Birlikte iş yaptığınız kişilerle ortaya çıkabilecek sorunlar büyüyebilir. Kariyerinizde değişiklikler yapmak üzere acil durum toplantıları yapılabilir.

Balık Burcu sağlığı bu hafta strese yenik düşebilir. Bazı günler yoğun baş ağrıları yaşanabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirici şekilde beslenmeli ve hareket etmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.