7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları… 7 Aralık, 8 Aralık, 9 Aralık, 10 Aralık, 11 Aralık, 12 Aralık ve 13 Aralık tarihlerinde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta üzerindeki rehaveti atıyor, ekstrem günler yaşıyor. Farklı düşünceleriniz, iç kıpırtıları ve yapmayı planladığınız değişikliklerle birlikte gündeme geliyor. Özel hayatınız canlanıyor. Partnerinize olan bakış açınızdaki farklılıklar, hayatınıza güzel anlamda yansımaya başlıyor. Yalnız koçlar hafta ortasından itibaren yeni birlikteliklere açık durumdalar. Hafta sonu itibariyle aşk hayatınızda daha fazla canlılık ve kısa seyahat planları söz konusu.

Koç burcu iş hayatında birlikte hareket etmeyi tercih ediyor. Maddi imkanlarınızı genişletmek ve var olan birikiminize fazlasını eklemek için girişimlerde bulunacaksınız.

Koç burcu aile ve ilişkilerinde bu hafta bazı duyarsızlıklara kırılabilir. İkiyüzlülüklere şahit olabileceğin günler yaşayabilirsin. Hafta boyunca emin olmadığınız konularda büyük adımlar atmamaya gayret gösterin.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

BOĞA burcu bu hafta gündeminizde aşk var. Geçen hafta yaşadığınız çelişkiler ve ikilemler son buluyor. Gerçekleri daha net görebileceğin ve kararlarında emin olduğun bir zaman dilimindesin. Kaygılarını, korkularını bir kenara bırakarak hareket edeceksin. Aşkla ilgili geçmişe dair yaşamış olduğun hayal kırıklıklarını sana unutturacak yenilikler söz konusu. Özel hayatına bir şans daha vermelisin. Evli boğaların evlilikleri ise ciddi anlamda iyileşiyor. Eşlerle yaşanan problemler bu hafta rafa kalkıyor.

Boğa burcu iş hayatında bu hafta maddi imkanlarının yeterli olduğunu düşünerek çok fazla efor sarf etmiyor. Bunun yerine her fırsatta dinlenmeyi tercih ediyorsunuz. İş değiştirmek isteyen boğalar özellikle işten kaçma fırsatı arayarak iş bırakma yoluna gidecek.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

İKİZLER Burcu bu hafta ikili ilişkileriyle ilgili önemli kararlar alıyor. Evli veya ilişkisi olan ikizler, kafa karıştıran tiplerden uzak durmayı tercih ediyor. Bekar ikizler, siz özel hayatınızla ilgili acele etmeyeceksiniz. Aşka yeni şanslar tanırken, karşınızdaki insanı iyice tanımak istiyorsunuz. Kafanıza uymayan en ufak noktada ise yolları ayırıyorsunuz.

İkizler burcu iş hayatı bu hafta kontrolcü tutum sergiliyor. Maddi açıdan risk taşıyan bir projeyi sonlandırabilirsiniz. İşiniz konusunda yoğun ve seyahatlerin yapılacağı bir hafta. Bazı konularda yanlış anlaşılmalara olanak vermemek için, durumları iyi değerlendirmelisiniz. İş hayatınızda sizi yönlendirmek isteyen samimi insanları yanlış anlayabilirsiniz. Yanlış adımlar atmamak için durumlara ve söylenenlere şüpheci yaklaşabilirsiniz.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Yengeç Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

YENGEÇ Burcu bu hafta yeniliklere açıksınız. Farklı fikirler ve adaptasyon süreci ilginizi çekebilir. Mantıksal yaklaşımınızın ağır basacağı durumlar karşısında hislerinizi de yabana atmıyorsunuz. Olaylara ve kurulan bazı cümlelere tahammül edemeyeceğiniz zamanlar söz konusu. Sizi oyalayan işler bu hafta en çok canınızı sıkan şey oluyor.

Yengeç burcu iş hayatı disiplin ve sorumluluk istiyor. Bunu sağlamak için elinizden geleni yapacaksınız.

Aşk hayatınızda güzel yaklaşımlar mevcut. Karşı cinsin üzerinde unutulmaz etkiler bırakıyorsunuz. İlişkisi olan yengeçler, hafta sonunda romantik planlarla girebilir. Bekar yengeçler ise bu haftayı mutlak aşkla kapatıyorlar. Sizi deli gibi seven, sizin de farkına varacağınız o insanla yakınlaşma ihtimaliniz çok yüksek. 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Aslan Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

ASLAN Burcu bu hafta üzerinde olumlu etkiler barındırıyor. Kimsenin canınızı sıkmasına izin vermeyecek tavırlara sahipsiniz. Bu hafta aslan burcu farklılıklarla iç içe. Değişim ruhunuzu sarmış durumda. En başta kendinizle ve yaşam alanınızla ilgilisiniz. İçinde bulunduğunuz durumu, sürekli gördüğünüz şeyleri değiştirmek isteyeceksiniz. Bu, taşınma olabilir, yeni eşyalar, ufak bir tadilat veya kendinize özel oda dekorasyonu şeklinde ortaya çıkabilir. Aslan burcu özel hayatında da farklılaşıyor. Karşımıza daha durağan, pasif ama etkili bir aslan çıkıyor. Anlaşılmak gibi bir derdiniz yok.

Aşk hayatınızda ilgili olan taraf siz olmuyorsunuz. Durumu ve gelişmeleri yorumsuz şekilde tamamen karşı tarafa bırakabilirsiniz. Karşı karşıya kaldığınız bu durumun içinden sıyrılabilmeniz için, yaşantınızda bazı değişimlerin olması şart gibi görünüyor.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Başak Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

BAŞAK Burcu bu hafta yakın çevreyle iç içe. Diğerlerinin ne dedikleri ve verdikleri tavsiyeler sizin için son derece önemli. Evli başakların eşleriyle aralarında bu konuda bir anlaşmazlık yaşanabilir. Problemli ilişkileri körükleyebilecek bu tutum, başak burcu aşk hayatında hiç iyi etkiler yaratmıyor. Sırlarınızı ve özel ilişkinizi paylaşmamanızda fayda var. Sizi kendi isteği doğrultusunda yönlendirmek isteyen insanların varlığı söz konusu.

Başak burcu iş hayatı bu hafta iletişimle aktif hale geliyor. Kariyer alanınızda kendinizi geliştirmek adına, yeni bir takım kurslara başlayabilirsiniz. Ruhsal gelişim yönünde ise, katılacağınız paneller, uzun soluklu dinletiler size iyi gelecektir. Aktifliğinizin artacağı bu hafta, Cumartesi günü itibariyle gidiş dönüş olmak üzere ani bir seyahate çıkabilirsiniz.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Terazi Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

TERAZİ Burcu bu hafta yaşamdaki pozisyonunu değiştirebilir. Tamamen dışa dönük hareket edeceğiniz zamandasınız. Haftaya hareketli başlıyor, hareketli şekilde son veriyorsunuz. Ev konumunuzda taşınma, yer değişikliği veya yeni eşyalar alma söz konusu. Birikimlerinizin bir kısmının eridiğine şahit oluyorsunuz. Geleceğe yönelik endişeniz, sizi yeni gelir kapıları aramaya itebilir. Harcamalar konusunda daha kontrolcü bir tutum sergileyebilir, gelir-gider dengesini sağlayabilmek için muhasebe tutabilirsiniz.

Terazi burcu aşk hayatı bu hafta evli teraziler için geri planda kalıyor. Yaşamınızdaki değişimler, sizi bir aşıktan çok arkadaşça tavırlara yöneltebilir. Sonrasında aşk hayatınız daha fazla ilgiye gereksinim duyabilir. Bekar terazilerin aşk hayatındaki her şey, bu hafta rutin seyrinde ilerlemekte.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

AKREP Burcu bu hafta her alanda değişim istiyor. Görünümünüzde rahatsız olduğunuz her şeyi değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek adına, aynaya baktığınızda görmek istediğiniz şeyleri kendinizde uygulayabilirsiniz. Spora ve diyete başlayabilir, daha etkili mimikler üzerine çalışabilir, diksiyon derslerine yönelebilirsiniz. Yeni oluşumların ve başlangıç noktalarının önem kazanacağı zamanlardasınız. Yaşantınızla ilgili değişimleri yapmak için en uygun dönemlerden biri diyebilir. İçinizden geldiği şekilde davranmak isteyecek, yaşantınızı olmasını istediğiniz şekilde yönlendireceksiniz.

Akrep burcu iş hayatı bu hafta planlı ve disiplinli. Detaylara takılıyor, olumsuzlukların kökenine kadar iniyor, halletme yoluna gidiyorsunuz. Akrep burcu aşk hayatında ise son derece tutkulu. Kendinizi bu haftaki süreçte biraz saklıyor, sonrası için güzel planlar yapıyorsunuz.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Yay Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

YAY Burcu bu hafta hayatını değiştirebilecek önemli kararlara imza atabilir. Bu iş hayatında yeni bir anlaşma veya özel hayatında ani bir kararla evlilik olabilir. Bunun dışında ev, arsa satın alma konuları da gündemde. Maddi olanakların önemli ölçüde arttığı ve değerlendirme yönünde hareket edeceğiniz bir haftadasınız. Yanlışa düşmemek adına herkesten fikir alın fakat kararı tek başınıza verin. İç dünyanıza dönüp, yalnız kalarak gerçekten ne istediğinizi sorgulamaya çalışın. Diğerleri için yapacağınız o anlık fedakarlıklar hayatınızda değiştiremeyeceğiniz şeylere mal olabilir. Genel olarak yaşamınızın tüm alanlarında ne istediğinizi bilerek hareket ederseniz sorun yaşamazsınız. Başkalarının da içinde bulunduğu durumlarda tek başınıza karar vermeniz tabi ki bencillik olur. Fakat hayatınızla ilgili kararları tek başınıza alma yetisini elinizde tutmalısınız.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

OĞLAK Burcu bu hafta kararlı ve gözü pek roller sergiliyor. Tüm benliğinizi dış dünyaya açmış durumdasınız. Çevreniz yenilenebilir, tanışacağınız yeni insanlarla kariyerinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Bu hafta oğlak burcu geleceğini ilgilendiren önemli anlaşmalara imzalar atılabilir. İş çevrenizdeki büyüme, sizi de içine çekiyor. Projelerin yenilenmesi, önemli sayılabilecek anlaşmaların yanına yenilerin eklenmesi söz konusu. Muhtemel seyahatler, sizi birkaç günlüğüne ortamınızdan uzaklaştırabilir. Gittiğiniz yerlerde de kendinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak burcu aşk hayatı bu hafta oldukça romantik. Birebir zaman ayıramadığınız özel hayatınızı uzaktan da olsa canlı tutmayı başarıyorsunuz. Karşınıza çıkan güzel sürprizler ve sizin vereceğiniz karşılıklar anlatılması güç duyguları beraberinde getiriyor.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

KOVA Burcu bu hafta geleceğiyle ilgili durum değerlendirmesi yapıyor. Hakkınız olan yüklü miktarda bir paranın görüşmeleri gündeme geliyor. Yapılacak toplantılarda ilerleme söz konusu. Diğerleri daha fazla kazanma derdinde iken, sizin yaptığınız planlardan kimsenin haberi olmuyor.

İş hayatınız gayet güzel ilerliyor. Tek sıkıntınız dinlenememek ve sonu gelmeyen yorgunluk. Hayatınızın gidişatını şimdilik bir çizgide tutmaya çalışıyor, yapmak istediklerinizi sonraya saklıyorsunuz.

Kova burcu aşk hayatında bu hafta da bazı belirsizlikler yaşanabilir. Aklınızdaki soruları sorma cesaretini bazen kendinizde bulamayabilirsiniz. Bu durum iletişim sorununa ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Özellikle evli kovalar için aşılması gereken bir süreç. Açık olmanız ve cevaplanması gereken soruları partnerinizi kırmadan sormanız en iyisi gibi görünüyor. 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu 7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Yorumu

BALIK Burcu bu hafta hayata daha bir umutla bağlanıyor. Yaşam inancınız kuvvetleniyor ve siz hayata daha sıkı sarılıyorsunuz. Ruhsal gelişiminizin ileri boyut kazanacağı bir dönemdesiniz. Kişisel becerileriniz artıyor, bu durum işinize de olumlu manada yansıyor. Yurt dışı bağlantılı işler yapmanız olası görünüyor. Yeni bir dil öğrenmek için kursa başlayabilirsiniz. Bunun dışında çalışmayan balıklar içinse, yaşam kalitelerini yükseltecek çevre değişikliği söz konusu. İçinde bulunduğunuz çetrefilli durumlar, bu haftayla birlikte yavaş yavaş ortadan kalkıyor.

Balık burcu aşk hayatı bu hafta güçlü etkilerle ve canlılık getirebilecek değişimlerle ön planda. Partneriniz var ise, bu hafta başınıza gelenlere şaşırabilirsiniz. Partneriniz yok ise Perşembe’den itibaren aşk bekleyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.