Çiçek Falı

Çiçek Falı

Çiçek falı çiçeklerin dilini ve insanlara anlattıkları duyguları ifade eder. Herr çiçeğin anlamı ve ifade ettiği duygular farklıdır. Günlük hayatta herkesin bakabildiği kolay ve keyifli bir fal çeşididir. Her kesin çiçeği de kendi doğum tarihlerine göre belirlenir. Eğer çiçeğiniz lavanta ise enerjik ve hayat dolu bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Biraz da hayatı kendinize göre başkalarını düşünmeden yaşıyorsunuz demektir. Karanfil ise parayla gelen lüks hayatı sevdiğinize işaret eder. Kinci ve inatçı bir yapınız olduğunu da gösterir.

Mimoza çiçeği ise adı gibi farklı ve hareketli bir yapınız olduğunu gösterir. Beyaz gül duygusal kişiliği kırmızı gül ise eli açık ve yüce gönüllüğünüzü temsil eder. Açelya dürüst, düzenli ve sabırlı bir kişiliğiniz olduğunu gösterir. Daha yüzlerce çiçeğin sizler için bir dili ve anlamı vardır. Bunun için herkes sevdiğine güzel bir dili olan çiçek hediye etmeyi ister. Çiçek falı kırlardan toplanan papatyalar gibi masum ve keyifli bir fal çeşididir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
 1. LAYLA dedi ki:

  MERHABA BENC BÜTÜN FALLARADN EN GÜZELİ KAHVE FALI VE AYRICA ÇOK DOĞRU HERŞEY DOĞRU ÇIKIYO BEN KAHVE FALLINI DAHA ÇOK SEVİYORUM AMA BU FALDA GÜZEL Bİ FAL . AMA BANA GÖRE YANİİİİİİİİİİİİ….

 2. aysel salko dedi ki:

  gelebek fali da guzel

 3. Anonim dedi ki:

  selam

 4. Anonim dedi ki:

  evet

 5. yegane dedi ki:

  evet guzel fallar ama zehacim hepsini kendin yapmalisin orada gostermiyor

1 3 4 5