Horoz

Horozlar günlük hayatta insanlara güneşin açıp sabahın olduğunu bildiren bir hayvan olarak tanınır. Bu özelliğinden dolayı kahve falında görülen horoz ise aydınlığın geleceğini, kötü olumsuz olayların yerini iyi şeylere bırakacağının habercisidir.

Kahve falında horoz müjde veren haberci olarak yorumlanır. Kahve falında çıkan horoz sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Beklenen bir sevgili, eş, dost var ise onun geleceğini işaret edebilir. Ayrıca horoz güçlü bir hayvandır ve sesini herkese duyurabilmektedir. Kahve falında görülen horoz ise güçlü bir değişimin olacağını anlatmaktadır. İnsanı yaşantısında olan değişikliklerin olumlu yönde olacağını haber vermektedir.

Horoz bulunduğu ortamın tek hakimidir. Bu nedenle kahve falında görülen horoz kişinin etrafındaki insanlara sözünün geçirebilmek için çaba sarf etmesi gerektiğini işaret eder.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın


loading...
 1. mevos dedi ki:

  Hic gercek deil

 2. Pınar dedi ki:

  Benimde sıkıntılı günler oldu falda horuz çıktı bakalım güzel günler olacak mı?

 3. Vıdı dedi ki:

  Vıdı vıdi

 4. murat. dedi ki:

  eşimden iki aydır ayrıyım eşim uzakta boşanma aşamasındayım ama falımda horoz çıktı tıpkı beni anlatıyor hayırlısı inişallah söylediklriniz yorumlarınız dogru çıkar…:)

 5. kardelen ünzile dedi ki:

  hazal neydi bekledğin gız 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.