Kahve Falında Istakoz Görmek

Istakoz

Kahve falında ıstakoz görmek, maddi konularda geleceğinizin parlak olduğunu göstermektedir. Falda görülen ıstakoz figürü, fal sahibinin eline geçecek olan mirası ya da verdiği borç paranın ona geri döneceğini göstermektedir. Falda görülen ıstakoz figürü, fal sahiplerinin şanslı bir döneme girdiğinin sinyalini verir. Fal sahibi, yeni iş olanaklarına sahip olacak ve parasını doğru yönde değerlendirecektir. Falda görülen ıstakoz figürü bir dağ ya da tepe yamacında belirmişse, fal sahibinin doğru yatırımlar yaptığını göstermektedir. Kahve falında çıkan ıstakoz figürü, aynı zamanda hasta olan kişilerin sağlığına kavuşacağını simgeler. Bu durum fal sahibini ya da çevresindeki kişileri ifade etmektedir.

Kahve falında ıstakoz görmek, içi dolu ise aile üyelerinin desteğini simgelemektedir. Bu durum aynı zamanda fal sahibinin güçlü ve inatçı bir kişilik özelliği gösterdiğini de simgeler. Kahve falında ıstakoz görmek, bazı fal yorumcularına göre inadı kırılamayan eski sevgiliyi işaret etmektedir. Fincanın kenarında ıstakoz figürü belirmişse, uzak yerden gelecek bir kişiyi simgelemektedir. Istakoz, deniz hayvanıdır. Bu nedenle denizden gelen her hayvan olumlu özellikleri de beraberinde taşır. Istakozun yanında balık figürü var ise, kısmetlerin açılacağına işaret eder. Kahve falında kuşun pençelerinde ıstakoz var ise, müjdeli haberlerin geleceği şeklinde yorumlanır. Istakoz figürünün yanında sürüngen bir hayvan var ise, maddi konularda sıkıntıların yaşanacağını simgeler. Bu durum karşısında fal sahibi tutumlu olmayı öğrenecek demektir.

Kahve falında ıstakoz sembolü görmek
Kahve falında ıstakoz, maddi sıkıntılarınızın biteceği ve elinize yüklü bir miktarda para geçeceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda mal varlığının artması anlamına da gelmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
  1. _ladycassandra dedi ki:

    ıstakoz kanı