Jandarma

53
Jandarma

Kahve falında jandarma görmek, özgüveni yüksek birisini sembolize eder. Bu kişi, fal sahibi ya da fal sahibinin hayatına girecek olan kişi olabilir. Kahve falında jandarma figürü görmek, genellikle olumlu manalarda yorumlanmaktadır. Kahve falında çıkan jandarma şekli, özlenen sevgili ya da eşi simgeler. Falda jandarma figürünün yanında tavuk ya da horoz figürü belirmişse kavuşmanız yakın demektir. Jandarma şeklinin yanında sürüngen hayvanlardan biri var ise, kavuşmanız gecikecek şeklinde yorumlanır. Kahve falında jandarma görmek, fal sahibinin bir durum karşısında iki kişi arasında kalacağını simgeler. Bu durum genel itibariyle iyi yönde yorumlanır. Fal sahibi, arasının kötü olduğu ya da bir konuda yanlış anlaşıldığı duruma açıklık getirecek ve o kişiyle arasını düzeltecek demektir.

Kahve falında jandarma görmek, fal sahibinin güçlü ve becerikli bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Eğer kahve falında görülen jandarmanın kasketi büyük ise, fal sahibinin çok merhametli bir kişi olduğuna vurgu yapılır. Bazı fal yorumcularına göre jandarma sembolü görmek, üstesinden gelinecek olan zor bir görevi simgeler. Bu zor görevi, fal sahibi özgüveni ve başarısıyla kolaylıkla halledebilecektir. Kahve falında görülen jandarma şekli bir ağaç ya da dağ eteğinde ise, fal sahibine söylenen bir haberin yanlış söylendiğine yorumlanır. Falda görülen jandarmanın omzunda silah var ise, iyi niyetli insanları göstermektedir. Jandarma figürünün bir başka anlamı sözü dinlenen aile büyüğünü simgelemektedir.

Kahve falında jandarma görmek
Kahve falında jandarma şekli, özgüven işareti olarak ifade edilir. Bakılan kişinin kendine güveninin artacağı anlamını ve özgüvenini kazanacağını simgeler.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.