Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek birçok yoruma açık bir durumdur. Öncelikle yangının boyutu önem teşkil etmektedir. Örneğin kişinin ısınmak amaçlı ateş yakması kişinin kendisine fayda sağlayacak işlerde bulunacağına bunun içinse çevresindeki materyallerden faydalanacağına işaret etmektedir. Diğer elden yangının büyük boyutlu ve kişiyi korkutacak derecede olması karşısına çıkacak olan bir durumun ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir. Bu tip rüyalar kişiye uyarı niteliğindedir.

Kişinin yangın içerisinde kendini görmesi içinde bulunduğu bir durumdan ötürü zarar göreceğine delalet eder. Kişinin yangını söndürmeye çalışması ve bunu başarması kendisine zarar vereceğini düşündüğü bir durumdan kurtulacağına, sıkıntılarını kendi uğraşlarıyla atlatacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kişinin kendisinin yandığı görmesi de sıkıntıların geleceğinin habercisidir.
Rüyada kişinin kendine ait herhangi bir eşyanın yandığını görmesi, kişinin malvarlığında meydana gelecek olan azalmanın habercisidir. Kişi cüzdanının alev aldığını görüyorsa yakın zamanda yapacağı bir harcamanın keyfi olacağına ve kendisine sadece zarar vereceğine işaret eder. Kişinin evinin yandığını görmesi hane halkındaki bir kişiden kötülük göreceğine yorulur.
Rüyada görülen yangından çıkan dumanın rengi de yoruma açık bir durumdur zira yangından çıkan beyaz duman güzel ferah haberlerin geleceğine, siyah veya koyu renk duman çıkması ise gelecek haberlerin hayırlı olmadığına delalet eder.

Kişinin kendi ellerinden alevler çıkardığını görmesi ise beklenmedik bir yerden alacağı güce işaret eder. Genel olarak bu beklenmedik yer devlet kapısı olarak yorumlansa da kişinin kendi mesleğinde alacağı beklenmedik bir terfi de olabilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.