Falda Basamak Görmek, Kahve Falında Basamak

Basamak

Kahve falında basamak görmek, kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı projeleri hayata geçireceğinin ve yakın zamanda ciddi ve başarılı işlere imza atacağının bir habercisidir. Ayrıca iş hayatınızda son dönemlerde hile yaptığınızdan ve yalan söylediğinizden dolayı büyük pişmanlıklar yaşacaksınız. Eğer vakit varsa bir an önce hatalarınızı telafi etmeli ve ticari ahlaka uymalı ve dürüst olmalısınız.

Falda basamak görmek, hayali düşlediğini şeylerin gerçekleşeceğine, okul hayatınızda başarılı olacağınıza işarettir. Son zamanlarda maddi açıdan oldukça şansız günler geçirebilirsiniz ve tüm paranızı kaybederek, borç batağına düşebilirsiniz.Enerjinizdeki değişimlerle birlikte artık hayatınız için yeni kararlar almanın vaktinin geldiğinin bir işaretidir. Aşk hayatınızda ise yaşadığınız huzurun tadını çıkarın.

Kahve falında basamak görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aile ve sosyal hayatınızda bazı olumsuzluklar yaşabilirsiniz fakat daha sonra mutlaka karşınızdaki kişilerin gönüllerini almayı sakın ihmal etmeyin. Bu dönem içerisinde bolluk ve bereketlilik yaşayabilirsiniz. Kötü kalpli kişiler, arkanızdan iş çevirdiğinin ve size zarar vereceğinin bir göstergesidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın