Falda Dümen Görmek, Kahve Falında Dümen

Dümen

Kahve falında dümen görmek, bir çalışmanın başında olduğunuzu ve projeyi başarılı bir şekilde yönettiğinizin işaretidir. Dümen, gücün, yöneticiliğin, kudretin ve asaletin sembolüdür. İlim ve doğru yolda ilerlediğinizi, güven duyulacak bir kişi olduğunuzun göstergesidir. İş hayatınızda çeşitli başarılara imza atacaksınız ve büyük çalışmalar içerisinde olacaksınız. Bu çalışmalar size iş yerinizde terfi etmenizi sağlayacak veya kendi işinizi kurmaya başlayacaksınız.

Falda dümen görmek, aşk hayatınızda sevgilinizin veya eşinizin sizi aldatacağına ve oldukça sıkıntılı günler yaşayacağınızın bir habercisidir. Maddi açıdan bazı kayıplar yaşayacaksınız ve bu dönemlerde daha sade bir hayat geçireceksiniz. Bu zor vakitlerinizde tanışacağınız kişi sizi derinden etkileyecek ve ona deliler gibi aşık olacaksınız.

Kahve falında dümen görmek ne anlama geliyor sorusunun bir diğer cevabı ise istek ve arzularınız yerine gelecek, güzel günler geçireceksiniz. Dümen görmek, üzüntü, dert, hastalık, keder, strest ve fakirliğin sembolüdür. Yakın zamanda sevdiğinizin bir kişinin kaza haberini alacak ve oldukça üzüleceksiniz. İş hayatınızda iflasın eşiğine geleceksiniz, bu durum karşısında çok çalışarak başarıya ulaşabilir, iş hayatınızda yeniden yükselişe geçebilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın