Falda Fındık Görmek, Kahve Falında Fındık

Fındık

Kahve falında fındık görmek, son günlerde başkalarının dedikodularını yaptığınızı ve dedikodu yaptığınızda dedikodusu yapılacağınız insan olacağınızı sakın unutmayın. Başkaları hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız tez vakitte başınıza bir felaket getirebilir ve bu sebeple oldukça üzülebilirsiniz. Fındık, kötülüğün, dedikodunun, huzursuzluğun ve sevginin bir sembolüdür. Fındık gören bir kişi, yakın zamanda biri ile tanışacağının habercisidir.

Falda fındık görmek, hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınızın ve uzun süreli bir işe gireceğinizin işaretidir. Her ne olursa olsun canınızı sıkan bir çok sebep olabilir, bu konuda oldukça sabırlı ve yapıcı olmaya dikkat etmelisiniz. İş ve okul hayatınızda çalışmalarınızın karşılığını alacağınız günler oldukça yakın.

Kahve falında fıkdık görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda sevginizi tam gösteremiyor olabilir ve bu sebeple eşiniz veya sevgiliniz sizin sevginizden şüphe duyuyor olabilir. Bir an önce ona kendi sevginizi göstermezseniz aranıdaki güçlü bağlar yavaş yavaş bozulmaya başlayacak ve ilişkiniz tehlike altına girecektir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın