Falda Firavun Görmek, Kahve Falında Firavun

Firavun

Kahve falında firavun görmek genellikle kısa sürede yaşayacağınız başarıların kalıcı olacağına fakat bu başarılar sırasında kul hakkı yenileceği ve ruhen oldukça huzursuz olacağınız anlamına gelmektedir.

Firavun görmek aslında din müslümanlığı ile de yorumlanabilir. Falda firavun görmek ; eğer firavun ile konuşuyor veya bir anlaşma içerisinde iseniz, dininin zayıflığına ; firavunla şiddetli bir kavga ile birlikte konuşuyorsanız, dininizin kuvvetine işaret eder. Eğer kendinizi veya sevdiklerinizi bir firavun olarak görüyorsanız en kısa sürede önceden yaşamış olduğunuz günahlardan tövbe etmelisiniz anlamına gelmektedir. Bazı fal yorumcuları eğer rüyada firavun görüyorsanız bunun anlamının gören kişi tarafından oldukça kötü olduğuna ve en kısa sürede din yoluna tekrar geri dönmesini haber verir. Aksi halda kişi adeta firavuna dönüşerek etrafındakilere ve kendine zarar verebilir.

Kahvede firavun sembolünün anlamı iyiye işaret değildir ve gördükten en kısa sürede kendinizi yoklayarak yaptığınız hataları, kırdığınız kalpleri tespit edin ve bu yaraları sarmaya çalışın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın