Falda Güvercin Görmek, Kahve Falında Güvercin

Güvercin

Bol köpüklü içilen Türk kahvelerinden sonra alışılagelmiştir, kahve falları. Erkek, kadın ayrımı olmadan hepimizin dikkatini çeker. Fincan ters çevrilip kapatıldıktan sonra şöyle bir göz gezdirilir içindeki şekillere. Fincanın içinde birçok şekil belirir. Hayvan figürleri, çiçekler, yollar ve hatta dağlar. Geleceğe dair haberler vermesini umarız. Ama sembollerin bize işaret ettiği anlamları birçoğumuz bilmeyiz.

Bir güvercin gülümser kanat çırparak fincanın içinden bize. Kahve falında güvercin görmek mutlu bir haber ya da uzun süredir küs olduğumuz kişilerle barışacağımızın işaretidir aslında. Her zaman güvercinler, haber kuşları olarak anılmışlardır. Kahve falında görülen güvercinlerin de bize getirecekleri güzel havadislerin olduğuna inanılır. Özellikle, küs olan çiftlere ufukta barış olduğunu müjdeler.

Kahve falında güvercin görmek hayatınızda olumlu gelişmeler olacağının habercisidir. Ani ve beklenmedik bir kişiden güzel haberler duymanız anlamına gelmektedir. Herkesten sakladığınız gizli bir aşk yaşadığınıza işarettir. Ayrıca âşık olduğunuz kişiye karşı duygularınızı saklamanız anlamına da gelmektedir.

Kahve Falında Güvercin Kafası Görmek

Kahve falında güvercin kafası görmek; güvercin figürü insan hayatında hep güzel simgelere verilmiştir; bu simgeler barış ve aşk gibi isimlerle adlandırılmıştır. Fallar içinde güvercin hep olumlu anlamlara gelir. Kahve falında güvercin kafası görmek iki farklı olumlu anlamla belirtilir. Birinci anlam aşk anlamıdır, güvercin kafası görmek sizlerin gelecekte daha güzel bir aşk hayatınıza erişmenizi isteyen kaderden bahsediyor. Bu aşk zor bir durumda karşınıza çıkan biri ile ve ya aileniz akrabalarından biri ile olabilir. İkinci anlamı ise barıştır, kahve falında güvercin kafası görmek uzun zamandır küs olduğunuz bir insanla barışacağınızın en büyük işaretidir. Yine aile olarak ve ya kendi küstüğünüz biri üzerinden barış olacağına dair bu işaretleri doğru adımlarsanız daha düzgün bir hayat sizleri bekliyor olacak.

Güvercin

Kahve Falında Güvercin Uçurmak

Kahve falında güvercin uçurmak; güvercin uçurmak özgürlüklere açılan kapı gibidir. Falınızda güvercin çıkması barış ve aşka işaret ederken güvercin uçurmak da yine aşk anlamı üzerinden yola çıkılan bir faldır. Kahve falında güvercin uçurmak uzun zamandır hapiste yatan bir yakınınızın çıkacak olması anlamını taşır. Bu birinci anlamıdır ve özgürlük simgesi olarak karşımıza çıkar. İkinci anlamı ise yıllardır içiniz de tuttuğunuz bir sırı artık açıklama vaktinin geldiğini belirtiyor. Sizler bu sırrı açıklayarak hayatınızda daha mutlu adımları atacaksınız. Sır aileniz ve sizin için çok önemli bir durum ifade ediyorsa o zaman bir anda herkese açıklamak yerine daha yavaş bir şekilde açıklamanızı tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın