Falda Halka Görmek, Kahve Falında Halka

Halka

Kahve falında halka görmek , aradığınız aşkı bulmak ve en yakın zamanda işi ciddiyete dökerek ebedi bağlarla bağlanmaktır.

Bir başka yorumda ise bağlı olduğunuz bir aileniz olduğu için gurur duyduğunuz anlamı taşımaktadır. Kahve falındaki halka ; büyük ise çevrenizdeki insanların hepsinin yeterince iyi seçilmiş ve güçlü karakterler olduğunu ,  halka küçük ise  ailenizin huzurunun bile size yettiğini  size belirtmektedir. Falda halka görmek , sürekli size dönen bir hayır işi ile tabir edilir.

Kahve falında halka görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , sıkıntılardan bütünleşerek kurtulmak anlamı taşımaktadır. İş hayatında baş gösteren maddi sıkıntıları ekip olarak daha çok çalışarak ve birbirine destek olarak atlatacağınız günler gelecek demektir. Bazı yorumcular da falda halka görmeyi kendi karakteri ile barışmak ve kendini daha çok dinlemek anlamında yorarlar. Kişi çok eleştirici bir karaktere sahip ise duyguları yön değiştirerek kendine kayacak ve hatalarını sorgulamaya başlayacaktır. Bu onun kişisel gelişimine katkıda bulunacak.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın