Falda Kayık Görmek, Kahve Falında Kayık

Kayık

Kahve falında kayık görmek, tatilin, huzur ve mutluluğun, eğlencenin sembolüdür. Rızık ve bereketin artacağına, bu hafta hem sizin hem de ailenizin hayatı oldukça iyi bir şekilde ilerleyecek.

Kendi yaptığınız hataların cezasını çekme dönemi artık geldi, pişmanlıklarınız fayda etmeyecek ve içerisinde bulunduğunuz kötü işler sizide perişan edecek. Bu keder ve sıkıntılardan kurtulmak için iyi bir şekilde düşünmeniz, hatalarınızı fark etmeniz gerekiyor.İş ve okul hayatınız oldukça yoğun bir şekilde ilerleyecek ve yorucu çalışmalar karşısında oldukça bitkin bir hale geleceksiniz. Fakat bu çalışmalarınızın karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız. Gün içerisindeki zamanınızın büyük bir çoğunluğunu yeni projenize ayıracaksınız. Bu projeler size maddi ve manevi olarak kazanç getirecek. İş yerinizde makamınız yükselecek ve terfi edeceksiniz.

Kahve falında kayık görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda sevgilinizin ve eşinizin doğum günü yaklaşıyor ve ona uzun bir süredir istediği hediyeyi alarak onu mutlu edebilirsiniz. Bu arada arkadaşlarınızı son zamanlarda oldukça ihmal ediyorsunuz, aranızı soğutmayın ve onları üzmeyin.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın