Falda Kemik Görmek, Kahve Falında Kemik

Kemik

Kahve falında kemik görmek , hayallerinizin yıkıldığı bir konuda gelişmeler yaşanması demektir. Ümidinizi kestiğiniz anda gelecek bir haber veya yaşayacağınız bir tecrübe hayallerinizi yeniden canlandırmaya ve beklentilerinizi gerçekleştirmeye yetecek gibi görünüyor.

Falda kemik görmek bazen de gereksiz bir muhabbete delalet eder . Katılacağınız bir ortamdaki gereksiz konuşmalar size vaktinizi boşa harcıyormuşsunuz gibi bir izlenim verip canınızın sıkılmasına neden olabilir. Çok fazla ilgilenmediğiniz bir iş hayatınız varsa dört elle sarılmanız gerekebilir çünkü  ufak bir yer değişikliği ile canlanacak olan işler maddi durumunuza da olumlu yönde hareketlilik getirecek.

Falda kemik görmek ; kulağınıza değen bir dedikodu ile öfkeleneceksiniz fakat herkese ağzının payını vermekte gecikmeyeceksiniz.

Kahve falında kemik görmek ne demektir sorusunun bir diğer cevabı da ; uzun süre mahrum kaldığınız bir sosyallik demektir. Aşırı derecede eğlenceli günlerin kapınızda olduğunun habercisidir ve  içinde bulunduğunuz stresten sizi çekip alacak insanlarla birlikte olacağınız günler çok yakında. Fal da kemik gören kişi aşk hayatında sıradan bir gün geçirdiğini zannederken kendisi için hazırlanan ilginç bir  parti ile karşılaşacak ve bu partide partnerine yine yeni yeniden aşık olacak.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın