Falda Leopar Görmek, Kahve Falında Leopar

Leopar

Kahve falında leopar görmek, kötü olaylara ve gösterişli yaşama işaret eder. Rakipleriniz, sizin önemli sırlarınızı ele geçirerek, sizin işlerinizi perişan edecek ve bu durum karşısında oldukça sıkıntılı günler geçireceksiniz.

Falda leopar görmek, uzun süredir çalıştığınız bir proje ile ilgili tüm hayalleriniz suya düşecek ve işlerinizde başarılı olamayacaksınız. Son zamanlarda okul hayatınızda başarılar, herkesin dikkatini çekecek ve bu başarılar size ayrı bir prestij kazandıracaktır.Ticaret hayatınızda rakiplerinizin oldukça güçlü olması, size biran bile nefes aldırmamalarına neden olmaktadır, profesyonel ve tecrübeli kişiler ile çalışmaya devam etmelisiniz.

Kahve falında leopar görmek ne anlama geliyor sorusunun bir diğer cevabı ise inançlı ve güçlü biri olduğunuzu çevrenizdekiler tarafından sevilen birisi olduğunuzu gösterir. Aşk hayatınızda sevgilinize veya eşinize karşı son zamanlarda biraz sert davrandığınızın her ne kadar farkında olsanızda yine davranışlarınızı düzeltmeyerek, karşınızdaki kişinin kalbini kırmaya devam ediyorsunuz. Bu şekilde ilerlemeye devam ederseniz, en kısa sürede ayrılık yolu gözükebilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın