Falda Limon Görmek, Kahve Falında Limon

Limon

Kahve falında limon görmek, kötü moralinizin düzeleceğine, dertlerin ve kederlerin ortadan kalkacağına işarettir. Gelecek günler içerisinde zengin bir arkadaş bulacaksınız fakat bu arkadaşınız ile bir türlü fikirleriniz uyuşmayacak ve sürekli sorunlar yaşayacaksınız.

Falda limon görmenin anlamı, kısa bir süre içerisinde zararı olmayan ve size bir çok faydası dokunacak bir arkadaşla tanışacağınıza ve bu arkadaşınız sayesinde büyük paralar kazanacağına işarettir. Limon görmek bir çok hayal kırıklığı yaşayacağınıza, sevgilinizle aranızın bozulacağına ve aranıza sizi kıskandıracak kişilerin gireceğinin habercisidir.
Falda limon sembolü görmek, iş veya okul hayatındaki başarılarının düzenli ve sürekli bir hale dönüşeceğine, çevresindekiler tarafından başarılarının büyük bir takdir kazanacağına işarettir. Ayrıca eğer limon gördüyseniz sizi kıskanan ve çekemeyen kişilerin varlığınında bir işarettidir. Hiç beklemediğiniz zaman içerisinde kötü bir olay yaşayarak oldukça üzülebilir, perişan olabilirsiniz.

Limon görmek ne anlama gelir sorusunun cevaplarından bir tanesi ise kısa bir süre önce bir arkadaşınızın veya sevdiğinizin kalbini kırdığınıza ve onu oldukça üzdüğünüze, kısa bir süre içerisinde sizden özür dilemeyi beklediğine işarettir. Bir an önce o arkadaşınızın veya sevdiğinizin gönlünü almaya çalışın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın