Falda Şemsiye Görmek, Kahve Falında Şemsiye

Şemsiye

Kahve falında şemsiye görmek ; saltanata, izzete, yüceliğe, mertebeye, yöneticiliğe, başkanlığa işarettir. Çevrenizde saygın bir kişi olacağınıza ve büyük kişilerle birlikte oturup kalkacağınızın bir anlamıdır.

Şemsiye görmek aynı zamanda üzüntü ve kederli günlerin geride kalacağına, zor durumlarınızı arkadaşlarınızla birlikte atlacağınıza işarettir. Bundan dolayı arkadaş seçimlerinizde oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınız sizi hem iyiye hem de kötüye yönlendirebilir. Eğer mutlu, güzel, huzurlu günler istiyorsanız arkadaş seçimi konusunda oldukça titiz ve dikkatli olmanız gerekiyor. Sizi her zaman iyi şeylere yöneltecek, başarılı yapacak arkadaşlar edinmeye çalışmalısınız.

Falda şemsiye görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise şansınızın oldukça bol olacağına, bereketli ve kazançlı günlerin çok yakın olduğunun habercisidir. İlişki hayatınızda sevdiğiniz ile birlikte güzel günler sizi bekliyor. Okul ve iş hayatınızda ise başarılı günlerle birlikte yoğun bir çalışma temposu sizi oldukça yoracaktır. Sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor, bir hastalığa yakalanabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın