Falda Tavşan Görmek, Kahve Falında Tavşan

Bu yazımızda kahve falında tavşan, tavşan kafası, tavşan kulağı, tavşan yavrusu ve falda tavşanın yanında ördek, kadın, kalp ve havuç görmek gibi sembollerin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Tavşan

Kahve falında tavşan görmek fincan sahibi olan kişinin kimse ile paylaşamadığı bir sırra sahip olduğu anlamına gelmektedir. İçinde tutmuş olduğu küçük sırlarını birisi ile paylaşmaya ihtiyaç duyması anlamına gelmektedir. Bu durum için tavşanın farklı duruşlarına dikkat edilmesi gereklidir. Tavşanın sadece kafası gözüküyorsa eğer fincan sahibi sırlarını saklamalıdır. Tamamı gözüküyorsa eğer en güvendiği kişi ile paylaşmalıdır.

Kahve Falında Tavşan Kafası

Kahve falında tavşan kafası görmek fincan sahibinin çevresinde yer alan kişilerin sürekli olarak akıl vermeye çalıştığı anlamına gelmektedir. Tavsiye vermeye çalışan kişilerin dinlenmemesi gereklidir. Çünkü bu kişiler sadece gösteriş yapmak için tavsiye vermeye çalışmaktadır. Sizden çok bilgi birikimi olduğunu göstermeye çalışan insanlardır. Bu durumda yanıldıklarını bilmelerine rağmen gösteriş yapmaya çalışmaktadırlar. Falda tavşan kafası görmek aynı zamanda içinizde tutmuş olduğunuz sırrı birisi ile paylaşmanıza da tekabül etmektedir. İçinizde tutmaya çalıştıkça hayatınız zorlaşacağı için paylaşmanız gerekmektedir.

Kahve Falında Tavşan ve Kalp

Kahve falında tavşan ve kalp olması fincan sahibinin rahat bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Özellikle iş hayatında sahip olacağınız konumdan dolayı olarak çevrenizde dedikodunuz yapılabilmektedir. Dedikodunuzu yapan bu kişiler sizin iş hayatında yakalamış olduğunuz başarınızı kıskanmaktadır. Bu nedenden dolayı çevrenizde yer alan herkese güvenmemeniz gerekmektedir. Bu simgeleri gören kişilerin dikkatli olması gerektiğine işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavşan ve Havuç

Falda tavşan ve havuç görmek fincan sahibinin yakın çevresinde yer alan hasta bir kişinin iyileşeceğine işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin çevresinde hasta olan birisi yok ise eğer fincan sahibinin uzun yıllar boyunca hastalığa yakalanmayacağına işaret etmektedir. Sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavşan ve Kadın

Kahve falında tavşan ve kadın simgelerinin olması ise fincan sahibinin zorlu bir süreç yaşayacağına işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişi erkek ise karısı onu aldatmaktadır. Fincan sahibi kadın ise kocası onu aldatmaktadır. Bu simgeler yer aldığı zaman genellikle ayrılmalar ve ilişkilerin bitmesi yaşanmaktadır. Bu nedenden dolayı fincan sahibinin dikkatli olması gerekmektedir.

Kahve Falında Tavşan Kulağı

Kahve falında tavşan kulağı olması ise ilişki içerisindeyseniz eğer güçlü bir bağ oluşacağına, fincan sahibinin borçlarını ödeyeceğine ve yaşanan dertlerin son bulacağına işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişinin önemli bir iş insanı olacağına işaret etmektedir. Eskiden yakın olmuş olduğu insanlar ile ilişkisini keseceğine işaret etmektedir.

Kahve Falında Tavşan Yavrusu

Falda tavşan yavrusu olması fincan sahibinin kurmuş olduğu hayallerin gerçekleşeceğine ve hedeflerine ulaşacağına işaret etmektedir. Hayırlı ve güzel kazanç sağlaması ile birlikte çevresinde taktir gören bir kişi olacağına işaret etmektedir. Hayatında başarıya doğru giderken yanında yer alan kişi ile mutlu bir beraberlik kuracağını göstermektedir. Bu birliktelik ile birlikte hiç beklenilmeyen bir fırsat yakalaması imkanı doğacaktır. İş hayatında yakalayacağı fırsatı doğru değerlendirip başarıya ulaşması mümkün olmaktadır.

Kahve Falında Tavşan ve Ördek

Kahve falında tavşan ve ördek görmek fincan sahibi olan kişinin maddiyatını simgelemektedir. Falda şansı simgeleyen ördek ile tavşan berber yar aldığı zaman fincan sahibinin bolluğa ve zenginliğe ulaşacağını işaret etmektedir. Kısa zaman içerisinde alacağı bir haber sonucunda hayatının değişmesi ve zenginliğe ulaşacağını işaret etmektedir. Fincan sahibi olan kişi eğer herhangi bir ilişkinin içerisinde yer almıyorsa bir kısmetin çıkacağına ve bu kısmet ile dünya evine gireceğine işaret etmektedir. Falda tavşan ve ördek çıkması ayrıca bir eşi ve bolluğu simgelemektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın