Falda Yarım Ay Görmek, Kahve Falında Yarım Ay

Yarım Ay

Kahve falında yarım ay görmek , haneye ay doğmuş diye tabir edilir ve aydınlık , güzel günler içeren müjdeli haberler demektir.

Yarım ay , ayın ilk hali olacağı veya son hali olacağı için yeni başlangıçlar yapmak için uygun zamanda olmanın habercisidir.  Bilhassa yeni iş kuracak veya iş değişikliği yapacak insanların aktif olması gereken ve acele kararlar vermeden ileriyi düşünerek adım atacakları bir dönemdir . Falda yarım ay görmek , ruhunu aydınlatan bir eş yada sevgili ile de yorulur.

Kahve falında yarım ay görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , sırtına yük olmuş bir insandan artık kurtulacağını müjdeler. Güzel ve ferah günlerin yakınlığına dikkat çeken ay , ailenizin de desteğini alacağınız bir konuda alnınızın akı ile çıkacağınız bir işi de simgeleyebilir. Aşk hayatında ise aradığı dinginliği yakalamak olarak yorumlanırken , uzun süren ayrılıklardan sonra nefes, gibi su gibi derman olan bir ilişkiye delalettir. Yarım ay aynız zamanda haneye bomba gibi bir haberin düşmesi ile de yorumlanır. Bu bomba haber herkesin yüzünde çiçekler açtıracak bir haber olacaktır.  Maddi yönden bayram havası estirecek ödemeler alacağınız ve yükünüzü hafifleteceğiniz anlamına da gelmektedir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın