Falda Asa Görmek, Kahve Falında Asa

Asa

Kahve falında asa görmek, kudretli, kuvvetli ve şerefli bir kişiye işarettir. İnsanlara yardımcı olduğunuzu ve çok sevilen biri olduğunuzu gösterir. İş hayatınızda bazı başarısızlıklar veya beraberinde getirdiği iflasları yaşabilirsiniz.

Asa gören kişilerin arazilerinde bolluk ve bereketlilik olur ve o yıl mahsuller iki katı kadar çıkar. Eğer bir kişinin arkasından konuştuysanız o kişi bu dedikodunun ve iftiraların farkında olduğunun habercisidir.Asa gören kişi eğer fakir ise zengin, zengin ise fakir olacağının bir işaretidir. Dilsiz olan kişiler asa görmesi ile birlikte konuşmaya başlayacaktır. Sevdiğine kavuşamayan gençler, kısa bir süre içerisinde sevdiğine kavuşacaktır.

Asa görmenin bir diğer anlamı, kısa bir süre içerisinde şiddetli bir rahatsızlık geçirebilir, bu hastalığın şifasını uzak diyarlarda bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kesinlikle isyan etmeyerek, güçlülüğünüzü korumanız ve hastalığa yenik düşmemeniz gerekiyor. Kısa bir süre içerisinde yolda yüklü miktarda para bulabilir, yaşam standartlarınız yükselebilir. Bu durum karşısında gereksiz harcamalar yapmayarak, paranızı iyi değerlendirmelisiniz.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın