Falda Şapka Görmek, Kahve Falında Şapka

Şapka

Kahve falında şapka görmek kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atacağınızın bir habercisidir. Bu başarılar aynı zamanda size itibar ve şerefte kazandıracaktır. Evde var olan kirli ve eski şapkalarınızı bir an önce yenileriyle değiştirmenizde fayda var aksi halde yoksulluğa ve perişanlığa neden olabilir.

Falda şapka görmenin anlamı iş değişikliği yaparak yeni bir iş kuracağınızı bu işi kurarken arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin size maddi ve manevi olarak destekleyeceği anlamına gelir.

Şapka görmek aynı zamanda bazı can sıkıcı problem yaşayacağınızı ve sizi kara kara düşündüreceğininde bir işareti olabilir. Bu problemler karşısında kendinize ciddi bir yol bularak neler yapacağınıza karar vermelisiniz.

Hayırlı bir iş ile birlikte üzüntü ve kederleride bir arada yaşayarak sabrınızı sonuna kadar korumalı ve zor durumda kaldığınızda sevdiklerinizden destek almalısınız. Platonik olarak yaşadığınız bir sevgi kısa bir süre içerisinde karşılık bularak mutlu bir evlilik gerçekleştirebilir veya ilişkiniz içerisine bir kıskançlık tohumu atılabilir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın