Falda Geyik Görmek, Kahve Falında Geyik

Bu yazımızda kahve falında geyik, geyik yavrusu, geyik boynuzu, geyik sürüsü, geyik kafası başı ve falda geyikle birlikte avcı, insan ve kalp görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Geyik

Kahve falında geyik görmek fincan sahibinin bolluk ve bereketli bir süreç içerisine gireceğine işaret etmektedir. Size uzak olan fakat varlığını her zaman hissettiğiniz kişilerin mutluluk haberlerini alacağınıza işaret etmektedir. Hane içerisinde mutluluk yaşanmasına neden olacak bir olay yaşanacağına işaret etmektedir. Fal içerisinde yer alan geyik simgesinin çevresinde yer alan simgeler ile anlamı değişebilmektedir. Eğer geyik simgesinin yakınında ev simgesi yer alıyorsa haneye girecek rızık sayısının artacağına ve mutlu olunacak bir haberin alınacağına işaret etmektedir. Eğer falda geyik simgesi dağ ya da tepe gibi bir yerde yer alıyorsa devlet kurumlarından sevinçli bir haber alınacağına işaret eder. Bu simgenin bir başka anlamı ise hane içerisinde küslük yaşanacaktır. Bu küskünlüklerin kısa süreli olacağı ve maddi anlaşmazlıktan kaynaklı olacağına işaret etmektedir.

Kahve Falında Geyik Kafası ( Başı )

Falda geyik kafası görmek fincan sahibinin özgürleşmek ve rahata ulaşmak için adım atacağı anlamına gelmektedir. Bu durum ise süren mutsuz ilişkinin bitmesi gibi bir durum olabilir. Her iki tarafında daha fazla yıpranmasının önüne geçmektir. Ruhsal olarak temizlenmek için adım atılması olarak bilinmektedir. Hayat tarafından yüklenen zorundalıkların kaldırılacağınada işaret etmektedir. Yaşanan hastalığın ortadan kalkması ve dertlerden kurtulurması gibi anlamları mevcuttur.

Kahve Falında Geyik Yavrusu

Falda geyik yavrusu görmek bu sembollerin etrafında yer alan diğer sembollere göre değişiklik göstermektedir. Geyik sembolünün etrafında yavrusu gibi gözüken başka semboller yer alıyorsa eğer haneye daha fazla para gireceğine işaret etmektedir. Hayırlı ve beklenmedik bir yerden gelecek olan bu para ile kafa yorulan işlerin çözüleceği anlaşılmaktadır. Bu sayede dertlerin son bulacağına işaret etmektedir. Eğer yavru geyik yüksek bir tepenin üzerinde yer alıyorsa iş yerinde terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve Falında Geyik ve Kalp

Falda geyik ve kalp görmek fincan sahibinin sürpriz gelişmeler yaşamasına işaret etmektedir. Sürekli olarak sosyal bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir. Sosyal hayatın içerisinde aktif bir rol oynayan bir kişi için ise biraz inzivaya çekileceğine işaret eder. Bazı hataların yapılmış olduğuna işaret etmektedir. Bu hatalardan dolayı huzursuzluk yaşandığı için kendini yargılamak için dinlenmesine işaret eder. Fal sahibi bir süre kendisi ile yüzleştikten sonra ise yapılan hataları düzeltmek için adım atması anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Geyik Boynuzu

Falda geyik boynuzu görmek fincan sahibinin karşısına kısa zaman içerisinde kısmet çıkacağına karşılık gelmektedir. Hiç beklenilmeyen bir anda çevresinde yer alan kişilerden ilgi ve şevkat göreceğini işaret etmektedir. Bu durum fincan sahibi için sürpriz bir gelişme olacağı için oldukça mutlu olmasına neden olacaktır. Aynı zamanda hayatının her anını içinin hoş olmasını sağlayan kişiler ile geçirmeye çalışacaktır. Bu gelişme sonucunda fincan sahibinin çevresinde yer alan fakat uzak davranan kişiler için değerinin yükselmesine neden olacaktır.

Kahve Falında Geyik Sürüsü

Falda geyik sürüsü görmek fincan sahibinin yaşayacağı kısmet bolluğunu ve girilmesi mümkün olan yeni yolları ifade etmektedir. Bu durum genellikle iki kişi arasında kalmayı ifade etmektedir. Bu durum yaşandığı sırada ise tercih yaparken kalbini dinlemesi gerekmektedir. Kalbini dinlemediği zaman ise sonunda üzülen kişi olacaktır. İş hayatında ise eline iki farklı fırsat geçecektir. Bu fırsatlar birbirlerine yakın zamanlarda geçecektir. Bu nedenden dolayı fincan sahibinin akıllı bir şekilde düşünmesi gereklidir. Bir taraf yükselmesine yardımcı olurken diğer taraf alçalmasına neden olacaktır. İki farklı yol iki farklı düşünceyi işaret etmektedir.

Kahve Falında Oturan Geyik

Falda oturan geyik görmek genel anlamda iyi şeylere yorumlanmaktadır. Kahve falındaki oturan geyik sembolü aile içi ilişkileri işaret eder. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu, mesut ve sevinçli, bir yaşamın kendilerini beklediğinin habercisidir.

Kahve fallarında geyiğin bulunduğu yerler ve çevresinde görülen nesnelere göre de farklı şekillerde yorumlanır. Eğer geyik bir evin ya da kapının yanında görülmüş ise eve bol rızık girer. Eve uzak bir yerden gelecek güzel bir haberi işaret etmektedir. Eğer geyik yüksek bir dağda ya da tepede görülmüş ise devletin yüksek kademelerinden iyi bir haber alınacağını gösterir.

Kahve falında oturan geyik genel itibariyle bereket, bol kazanç ve zenginli ifade etmektedir. Ayrıca uzak yerlerden iyi haberlerin gelmesine işarettir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın