Güvercin

217
Güvercin

Falda Güvercin Görmek
Bol köpüklü içilen Türk kahvelerinden sonra alışılagelmiştir, kahve falları. Erkek, kadın ayrımı olmadan hepimizin dikkatini çeker. Fincan ters çevrilip kapatıldıktan sonra şöyle bir göz gezdirilir içindeki şekillere. Fincanın içinde birçok şekil belirir. Hayvan figürleri, çiçekler, yollar ve hatta dağlar. Geleceğe dair haberler vermesini umarız. Ama sembollerin bize işaret ettiği anlamları birçoğumuz bilmeyiz.

Bir güvercin gülümser kanat çırparak fincanın içinden bize. Kahve falında güvercin görmek mutlu bir haber ya da uzun süredir küs olduğumuz kişilerle barışacağımızın işaretidir aslında. Her zaman güvercinler, haber kuşları olarak anılmışlardır. Kahve falında görülen güvercinlerin de bize getirecekleri güzel havadislerin olduğuna inanılır. Özellikle, küs olan çiftlere ufukta barış olduğunu müjdeler.

Kahve falında güvercin görmek hayatınızda olumlu gelişmeler olacağının habercisidir. Ani ve beklenmedik bir kişiden güzel haberler duymanız anlamına gelmektedir. Herkesten sakladığınız gizli bir aşk yaşadığınıza işarettir. Ayrıca âşık olduğunuz kişiye karşı duygularınızı saklamanız anlamına da gelmektedir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın

YORUMLAR
  1. Yalnızkalp dedi ki:

    Ben bi bakıyorum bi bakıyorum acayip bakıyorum

  2. hazal dedi ki:

    Ben guvercin gordum fakat ruyamda ayi gordum