Falda Keçi Görmek, Kahve Falında Keçi

Keçi

Kahve falında keçi görmek, zorlu bir dönemi büyük bir rahatlıkla geçireceğinize işarettir.İnatçılığın, kapris ve huzursuzluğun sembolüdür.İş hayatınızda oldukça telaşlı bir dönem geçireceksiniz, yöneticileriniz ile herhangi bir tartışmaya girmemeye çalışın ve onların sizi kıskanmalarına karşı herhangi bir karşılık vermeyin. Bu haftalarda konuşmadan önce dikkatli bir şekilde kullanacağınız kelimelere dikkat etmeniz gerekiyor. Sözlerinizin, hayatınıza etki edeceği bir dönem geçireceksiniz.

Falda keçi görmek, Kahve falında keçi görmek, sevgilinize veya eşinize karşı olabildiğince samimi ve dikkatli bir şekilde davranmaya çalışın. Onun sizden gelecek sevgiye oldukça ihtiyacı var. Fakat göstermelik olarak yaptığınız tüm davranışların farkında olabileceğini sakın unutmayın.

Kahve falında keçi görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise oldukça sakin ve güzel bir dönem geçireceksiniz, arkadaşlarınızla önemli bir konu hakkında iş birliği yapabilirsiniz. İş ve okul hayatınızda olumlu ve akılcı planlar yapmaya özen gösterin. Sosyal yaşamınız oldukça enerjik bir şekilde ilerlemeye devam edeceksiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın