Falda İbrik Görmek, Kahve Falında İbrik

İbrik

Kahve falında ibrik görmek, tövbeye işarettir. Günahlarınızın ağırlığından dolayı ne yapacağınızı bilmeyerek, perişan olacağınıza ve çareyi tövbede arayacağınızın bir habercisidir. Üzüntülü, perişan ve mutsuz olabilirsiniz fakat bu yağmurdan sonra güneş doğar gibi sizde mutlu olabilirsiniz. Hatalarınızın farkına vararak yanlış davranışlar içerisinde olmayın. Her zaman doğru, dürüst ve örnek insan olmaya özen gösterin.

Falda ibrik gören kişinin erkek çocuğu olabilir ve mutluluk, güzelliğe işarettir. İbrik gören kişi eğer hamile ise erkek genelde erkek çocuğu olur. Sağlığınızın devamlı olacağına, eğer hasta iseniz şifa bularak hastalığınızı atlatacaksınız.

Falda ibrik görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise oldukça perişan dolu günler geçireceğinize, bu sürecin sizi çok yıpratacağına ve maddi kayıplar yaşayacağınıza işarettir. Borç dolu günler geçireceksiniz ve ardından size miras kalacaktır. Bu miras ile birlikte sıkıntılı günlerinizi mutlu ve huzurlu günlere dönüştüreceksiniz.

Falda ibrik görmek iş ve okul hayatında berekete, bolluğa ve zenginliğe işarettir. Maddi olarak kazançlı bir yıl geçirecek ve yeni işler kuracaksınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın