Falda İnek Görmek, Kahve Falında İnek

İnek

İnek, bilindiği üzere verimli bir canlıdır ve birçok özelliğinden insanoğlu faydalanabilir. Kahve falında inek simgesi çıkmış ise, bereket ve bolluk olarak yorumlanır. Günümüzde karşılığı ne ise, kahve falında da o şekilde yorumlanmaktadır.

Falda inek simgesi çıkan kişinin hayatında hiç olmadığı kadar bolluk ve bereketin olacağına dalalet edilir. Uzun yıllar her yönden, özellikle de maddi açıdan sıkıntı çekmiş olan kişi, kısa bir süreliğine de olsa bolluk, bereket ve paraya doymuş olacak. Ancak her güzel şeyin bir gün bittiği gibi, bu bereketli dönmede çok uzun sürmeyecek ve kişi eski durumuna geri dönecek. Bu nedenle de bolluğu bulan kişi, bunun değerini bilmeli ve harcamalarını ona göre ayarlamalı ve yapabiliyorsa, az da olsa bir birikim yapmalıdır zor günler için.

Bunun dışında, falında inek çıkan kimse, eğer bekar ise, yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına dalalet edilir. İnek bereketli bir canlı olduğundan, her türlü olayda bereketi temsil eder. Aileye bereket ve huzuru getirecek bir kız evladın, haneye gireceği de dalalet edilir. Kız evlat da kültürümüzde, bereketi ve huzuru temsil eder. Fal sahibi eğer kadın ise, ilk çocuğunuz erkek olacağı da müjdesi verilir. Eğer fal sahibi erkek ise, kısa süreliğine de olsa hayalini dahi kuramayacağı bir servete kavuşacağına dalalet edilir. Bu bir miras olabilir, ya da bir şans oyunuyla kazanılan para olabilir. Falda çıkan inek figürü, bereketiyle gelen bir işarettir. Ancak bu dönemde çok dikkat etmeli, elde edilen parayı elinizde olabildiğince tutmalısınız.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın