Falda İskele Görmek, Kahve Falında İskele

İskele

Kahve falında iskele görmek, kısa bir süre içerisinde deniz yolculuğu yapacağınızın bir habercisidir.Hayatınızdaki işler ve olaylar düzene girecek ve iş hayatınızda sarsıntılı dönemler geçireceksiniz. Maddi ve manevi olarak yaşayacağınız sıkıntılar, sizi pes etme noktasına getirebilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınız size destek olacaktır.

Falda iskele görmek, aşk hayatınızda tahmin bile edemeyeceğiniz bir çizgide ilerlediğinizi ve bu nedenle tüm ihtimallere hazırlıklı olmanız gerektiğinin bir işaretidir. Sevgilinize veya eşinize küçük süprizler yaparak onu mutlu edin. İlişki hayatınızda esnek ve zeki yapıda olmanızdan dolayı herşey istediğiniz gibi ilerleyecek. Fakat karşınıza hazırlıksız olacağınız ve herhangi bir planınızın olmadığı müthiş bir fırsat geçecek, bu fırsatı iyi değerlendirerek, partnerinizi etkilemeniz gerekiyor.

İskele görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise enerji yoğunluğunuzun oldukça yüksek olduğunu, bu enerjinizi özellikle iş ve okul hayatınıza yansıtmanız gerektiğinin bir göstergesidir. Finans konularına dikkat ederek maddi gücünüzü dengeli bir şekilde hareket ettirmelisiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın