Falda Paspas Görmek, Kahve Falında Paspas

Paspas

Kahve falında paspas görmek, hakkını yediğiniz ve ezdiğiniz insanların sizden şikayetçi olduğunun ve onları zor durumda bıraktığınızın bir yorumudur. Aynı zamanda son günlerde oldukça yoğun bir şekilde çalıştığınızı ve bu yorgunluk karşısında kendinizi çok halsiz hissedeceğinizin bir işaretidir. Aşk hayatınızda eşiniz ve sevgilinize karşı küçük süprizler yaparak onu mutlu etmelisiniz. Borçlarınız hafileyecek, üzüntülerinizden kurtulacaksınız. Güzel günlerle birlikte hayatınız düzene girecek ve huzurlu günler geçireceksiniz. Paspas görmek, sevdikleriniz ile bir araya gelerek hoş sohbetler gerçekleştireceğiniz günlerin yakın olduğunun bir işaretidir.

Falda paspas görmek, haksızlığın, yolsuzluğun, vicdansızlığın ve iftiranın bir sembolüdür. Paspas gören kişinin zalim olduğu ve mazlumları ezip, kalplerini kırdığının bir göstergesidir. Kötülük karşısında hiçbir zaman susmamanız gerektiğinin bu gibi durumlarda oldukça cesur ve düşünceli bir şekilde hareket etmeniz gerektiğinin bir işaretidir. Çaresiz ve yardıma muhtaç insanlara yardımcı olmak hem insani hem de kulluk görevinizin bir parçasıdır.

Kahve falında paspas görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise iş ve okul hayatınızda yorgun günler yaşayacak, oldukça halsiz olacaksınız. Fakat çalışma temponuzu düşürmeniz sizi tembelliğe yaklaştırdığını ve tembel bir yaşama alıştırdığını sakın unutmayın. Bir an önce kendinize gelerek, çalışma hayatınıza tekrar geri dönmelisiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın