Falda Karga Görmek, Kahve Falında Karga

Karga

Kahve falında karga görmek, belirsizliklerin ve hayatınıza girecek gölgelerin işaretidir.Arkadaşlarınız veya aileniz sizi anlamakta zorlanabilir, kendinizi savunmak ve tartışmaya girmek isteyebilirsiniz fakat bu sadece sizi ve onları yıpratacaktır. Biraz daha sakin ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda herşey yolunda giderken bazı ufak değişiklikler sizi korkutabilir, son günlerde istemediğiniz bazı anlaşmalar, oldukça karlı olacaktır.

Falda karga görmek, arkadaşlarınızdan birinin sizin arkadanızdan konuştuğunu ve size büyük bir iftira attığının habercisidir. aşk hayatınızda ilgi gösterdiğiniz ve hayatınıza yeni giren bir kişi size duygularını belli etmede her ne kadar zorlansada size olan yakınlığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu hafta içerisinde size yakınlaşacak ve duygularını açığa çıkartacaktır. Sizde beklenilen karşılığı geciktirmemeye çalışmalısınız.

Kahve falında karga görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı yaşadığınız maddi zorlukların bir çok nedeni olabileceğini, hemen finansal konuda durum değerlendirmesi yapmanız gerektiğinin işaretidir. Alacaklı olduğunuz paranın geç gelmesi bu sorunları yaşamanızda büyük bir etmen olabilir. Ayrıca son zamanlarda arkadaşlarınızın beğenmediği durumları oldukça sık tekrarlıyorsunuz, kendinizi çeki düzen verin ve arkadaşlığınızı tehlikeye atmayın.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın