Falda Kürek Görmek, Kahve Falında Kürek

Kürek

Kahve falında kürek görmek, çalışmalarınızın ve emeğinizin karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacağınızın bir işaretidir.Kürek görmek, gayret, hayırlı arkadaşların, yardımın, başarıların, menfaatin bir sembolüdür. Yaşadığınız üzüntü ve kederlerden kurtulacak, borçlarınızı ödeyecek ve huzurlu bir hayat süreceksiniz.

Falda kürek görmek, aşadığınız kötü olaylar karşısında sakin olmaya ve mantıklı hareket etmeye çalışmalısınız. Ticaret hayatınızda sizi zor duruma düşürecek herhangi bir karar verme konusunda dikkatli düşünmeli ve mantığınızı kullanarak hareket etmelisiniz. Son günlerde ailenizin gündeminde var olan bazı sorunlar ile ilgileneceksiniz. Ailenizin uğramış olduğu haksızlığa karşı mücadele edebilirsiniz. Bu dönemde birlikte hareket ederek, iyi bir sonuca ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda çalışmalarınızı arttırarak başarıyı yakalayabilir ve maddi açıdan bol kazanç sağlayabilirsiniz. Ev değişikliği yapabilirsiniz.

Kahve falında kürek görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise aşk hayatınızda sevgiliniz veya eşinizle aranızda bazı problemler olabilir, bu konuda sadece kendinizi haklı gibi görerek hareket etmeyin. Size karşı olan suçlamaları ve eleştirileride dikkatli bir şekilde dinleyerek, hatalarınızı farketmeniz gerekiyor. Bu konuda oldukça gerçekçi davranarak, ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın