Falda Martı Görmek, Kahve Falında Martı

Martı

Falda Martı Çıkması
Gelecekten haberler almak, hepimizin ilgisini çeker. Geleceğe dair endişeler taşırız, müjdeler bekleriz. Hele hele de akıllarda bir muamma varsa, ona dair fallar açtırırız. Kahve falı da, her zaman elimizin altında bulunur. Hemen herkesin falı yorumlayacak tanıdıkları vardır; çünkü bol tükettiğimiz bu içecek güzel kokusuyla birlikte iştahları açar, kapanan fincanlar ise, geleceğe dair haber alma dürtüsü uyandırır.
Günlük hayatımızda simitlerimizle beslediğimiz o sevimli martılar da, kahve telvelerinin arasından göz kırparlar kimi zaman bize. Martıların kötü bir havadis getirebileceğini hiç düşünmeyiz. Nitekim de öyle olur. Kahve falında görülen martılar, bize yakınlarımızın müjdeleyeceği güzel haberlerin olduğunu gösterirler. Güvercinlerde olduğu gibi martılarda da gülen ifadeler, geleceğe dair beslenen güzel umutları ifade eder.

Kahve falında martı görmek mutlu olacağınız haberler duymanıza işarettir. Yakın bir arkadaşınızın söyleyeceği güzel bir habere işarettir. Duyacağınız bu pozitif haber hayatınızı olumlu etkileyecektir. Yaptığınız işlerin başarıyla sonuçlanması anlamına da gelmektedir. Dertlerinizi sona ermesi mutlu günlerin geriye gelmesi anlamını taşımaktadır.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın