Falda Ayı Görmek, Kahve Falında Ayı

Bu yazımızda kahve falında ayı, ayı kafası, ayı yavrusu, ayı postu, ayı pençesi ve ayı ayağı görmek sembollerinin ne anlama geldiğini bulabilirsiniz.

Ayı

Kahve fincanında ya da tabağında görülen ayı figürünün pekte iyi anlamlar içerdiği söylenemez. Falda çıkan ayı sembolü, kötü niyetli kişilerin varlığından söz ettirir. Aynı zamanda düşmanlığın da sembolüdür.

Falda Görülen Ayı Ne Anlama Gelir?

Falda ayı figürü çıkan kişinin etrafında kötü niyetli bir kişinin varlığına yorumlanır. Fal sahibinden daha üstün görünmeye çalışan, üstünlük sağlamayı hedefleyen bu kişi özellikle iş yerinden olabilir. Fal sahibini düşman kabul etmiş birinin varlığından da söz edilebilir. Bu kişinin oynayacağı bir oyuna da delalet eden ayı sembolü bu kişinin kadın olabileceği konusunda da fikir verir. Bu dönemlerde oldukça dikkatli olmalısınız. Kahve falında ayı görünen kişiler, iş hayatlarında özellikle yeni tanışacakları kişilere asla taviz vermemelidir.

Ayı ile İlgili Diğer Semboller

Kahve falında çıkan ayı pençesi, fal sahibinin bir kişinin emri altına girmesine ve bu kişinin de fal sahibine eziyetler edeceğine işaret eder. Falda çıkan ayı kafasının da çok farklı bir anlamı yoktur. Ayı kafası, yeni tanışılacak çirkef bir bayana delalet eder. Ayı kafası ile birlikte yorumlanan bu kadın, uğursuzluk getirebilir. Görülebilecek bir diğer figür de ayı ayağıdır. Ayı ayağı, tanışılacak kötü niyetli insanın gelişini ya da gidişini ifade edebilir. Ayı ayağından başka fincanda ayı postu da görebilirsiniz. Ayı postu, kötü niyetli kişinin hayatınızda olumsuz etkiler bırakıp gideceğine yorumlanabilir. Ayı postu bu anlamda biraz daha iyi anlamlıdır.

Kahve falı içerisinde ayı yavrusu görmek, çok akılsız bir şekilde olan düşmana işaret etmektedir. Aynı zamanda bir başka kişinin esaretinin altına girmesi ve uzun süre onun boyunduruğunda kalması yorumlanmaktadır. Diğer yoruma göre çok hilebaz olan ve aynı zamanda fazlası ile çirkin bir kadınla muhatap olmaya ve tanışmaya dair işaretler vardır.

Ayı yavrusu görülmesi aynı köpeğin 42 tane dişi olduğu gibi bununda dişi bulunması ve bir dilek tutulması sonucunda kırk birinci günün en sonunda ve kırk ikinci gün dilediğin o dileğinin yerine geleceğine dair işaretlerde bulunmaktadır. İki farklı yorum gözüktüğü için muhtemelen görülen semboller, işaretler ve nesneler ile büyük bir bağlantısı olduğunu kesinlikle göstermektedir.

 

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın