Falda Peri Görmek, Kahve Falında Peri

Peri

Kahve falında peri görmek , kişinin iyilik meleği gibi olduğu anlamına gelir. Eğer falda beliren peri boy ve kilo olarak size benziyorsa bu iyilik meleği siz oluyorsunuz ve etrafınıza öyle güzel yardımlarda bulunuyorsunuz ki isminiz iyilik meleğine çıkmış. Böyle devam etmeli ve iyilik yapmanın verdiği iç huzuru ile bir ömür mutlu yaşamalısınız. Faldaki peri size değilde başka birine benziyor ise etrafınızda sizi çok fazla seven , koruyup kollayan , arkanızdan laf söyletmeyen ve başınıza bir şey gelmesin diye deli divane olan birisi var demektir.

Falda peri görmek , koruyucu ve kollayıcı bir eş ile de tabir olunur.

Kahve falında peri görmek nedir sorusuna diğer bir cevap ise , iş hayatınızda yarım kalan yada maddi yetersizliklerden dolayı tamamlayamadığınız bir şey varsa hiç beklemediğiniz birinden alacağınız bir destek ile üstesinden gelip yarım kalan işinizi tamamlayacağınız anlamı taşır.

Birinden bir şey isteyecekseniz ve bunu söylemeye çekiniyorsanız şu aralar tam sırası denebilir. Bir diğer yoruma göre de grip gibi ufak bir rahatsızlık atlatmanın ve bu hastalığı atlatırken size bakacak melek gibi birinin yardımını alacağınızın habercisidir.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın