Falda Damar Görmek, Kahve Falında Damar

Damar

Kahve falında damar görmek, hayırlı işlere işarettir. Son zamanlarda akrabaların birbirine olan bağlılığı ve sevgisi giderek artacak ve insanlar arasında birlik ve beraberlik olacaktır. Yaşanan kötü günlerde dostlar birbirine yardımcı olacağının habercisidir. Yakın çevrenizde yeni dostluklar kuracak ve arkadaş çevrenizin genişleyeceğinin de bir göstergesi olabilir.

Falda damar görmek, ilişki hayatınızda çok ciddi sarsıntılar geçireceğinizin, eşiniz veya sevgiliniz ile aranızda olan güçlü sevgi bağlarının zarar göreceğinin veya kopacağının bir habercisidir. Anlaşmalıklar, tartışmalar ve huzursuzluklara daha fazla tahammül edemeyecek ve boşanacaksınız. Yaşadığınız üzüntüler ile birlikte hastalıktan yatağa düşebilir, perişan günler geçirebilirsiniz.

Kahve falında damar görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise , aşk hayatınıza giren kişileri oldukça dikkatli bir şekilde seçmeniz ve ilişkilerinizi belirli kurallar etrafında şekillendirmeniz gerektiğinin bir işaretidir. Emekleriniz, hedefleriniz ve umutlarınızı unutmadan, hayatınızı belirli bir plan ve program içerisinde ilerletmelisiniz. Arkadaşlarınız veya aileniz ile olan ilişkiniz bir hayli önem kazanırken, size gelen eleştirilere tahammül etmeli ve ani çıkışlar yaparak, karşınızdaki kişileri incitmemeye özen göstermelisiniz. Son günlerde oldukça öfkeli davranışlarınızdan dolayı sevgilinizi veya eşinizi incitiyorsunuz ve karşınızdaki kişi sizden bir özür bekliyor. İş ve okul hayatınızdaki başarıları daha da ilerletmek ve büyütmek istiyorsanız mutlaka çalışmalarınızı daha fazla arttırmalı ve çalışmalarınızı planlamaya dikkat etmelisiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın