Falda Soru İşareti Görmek, Kahve Falında Soru İşareti

Soru İşareti

Kahve falında soru işareti görmek , adı üzerinde kafanızda cevabını bilmediğiniz ve aramakla meşgul olduğunuz bir soru var demektir.

Eğer kahve fincanının dibinde bir soru işareti var ise bu soru uzun zamandır kafanızı kurcalıyor demektir ve cevabı başkalarının da yardımı ile çözülecek bir sorudur. Soru işareti  fincanın ortalarında bir yerde ise kafanıza takılan soru ve sorun gündelik sıkıntıların yarattığı şaşkınlıktan dolayı oluşmuş olağan ve büyük olmayan bir durumdur. Eğer soru işareti kahve fincanının ağzına yakın bir yerde ise kafanızda acil cevap bulması gereken hayati önem taşıyan sorular var demektir. Falda soru işareti görmek , hayatınızın akışını değiştirebilecek bir cevaba ihtiyacınız var demektir.

Kahve falında  soru işareti görmek ne anlama gelir sorusunun diğer bir cevabı ise , partneriniz ile ilgili sıkıntılara nasıl çözüm bulacağınızı araştırdığınız anlamı taşır. Eğer soru işaretinin etrafı boş ise bu cevapları partneriniz ile birlikte aramanız gerektiği anlamına gelir. Tek başınıza üstesinden gelmek pek mümkün değildir. Eğer onun tarafından bir sorun yokmuş gibi görünüyor ama sizin içinizi kemiren bir takım sorular beyninizde dönüp duruyorsa önce neden böyle hissettiğinizin sebebini bulmalı sonrada cevapları karşılıklı konuşarak bulmalısınız. Onu boş yere tedirgin etmemeye özen gösterin.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın