Falda Terazi Görmek, Kahve Falında Terazi

Terazi

Kahve falında terazi görmek, adaletin, doğruluğun, iyiliklerin ve merhametin sembolüdür. Yaşadığınız olaylarda bir haksızlığa uğradıysanız ve kahve falında terazi gördüyseniz ilahi adalet en kısa sürede tecelli edecektir, bu konuda herhangi bir endişe etmenize gerek yok. Kararlarınızı verirken adil bir şekilde davranmaya çalışmalısınız.

Kahve falında terazi görmek, hiç beklemediğiniz bir vakitte uzak bir yerden haber alacağınıza ve bu haber karşısında oldukça mutlu olacağınıza işarettir. Önemli konularda vereceğiniz kararlar, ailenizi yakından ilgilendirecektir. Arkadaşınız ile aranızdaki olan önemli sırlar gün yüzüne çıkarken, bir çok sorunda oluşmaya başlayacaktır. Düşmanlarınıza ve rakiplerinize karşı başarılar kazanacak, iş hayatınızda herşey yolunda ilerleyecektir. Fakat yaptığınız anlaşmalarda ve çalışmalarda hiçbir zaman dürüstlüğünüzden ödün vermeyin. Her zaman dürüst ve ahlaklı biri olmanız size maddi ve manevi açıdan birçok şey kazandıracaktır.

Falda terazi görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise hayatınızda herşey yolunda ilerlerken kötü alışkanlıklara bulaşacağınıza ve arkadaşlarınız tarafından oldukça kötü bir yola gireceğinizin işaretidir. Bu yolun size maddi ve manevi açıdan büyük zararlar getireceğini sakın unutmayın.  Aşk hayatınızda sevgilinize veya eşinize karşı söylemediğiniz bazı gerçekleri ona söylemenizin vakti geldi.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın