Falda Kiraz Görmek, Kahve Falında Kiraz

Kiraz

Kahve falında kiraz görmek bir düşmanınızın farkında olmadan size büyük bir iyilik yapacağının habercisidir. Yapacağı bu iyilik ile keyfiniz oldukça yerine yerine gelecek hatta ona teşekkür bile etmek isteyeceksiniz. Bir diğer yorumda  çok sevdiğiniz bir dostunuzun içinde olduğu depresyondan çıkıp sizinle vakit geçirmek ve atlattığı zor günleri paylaşmak isteyeceği anlamına geldiği söyleniyor. İş hayatınızda birbiriniz ile çok sıkı fıkı olduğunuz bu dostunuz iş yerinde eğlenceli günlerin geri döneceği haberini yansıtıyor.

Falda kiraz görmek , kıskanç bir yapıda olduğunuz için hayatı kendinize zehir edebilirsiniz rahat olmaya çalışın ve güven duyun anlamı taşır.

Kahve falında kiraz görmek ne anlama gelir  sorusunun bir diğer cevabı ;  küçük bir iş gezisi planladığınız ve bu geziyi hemen yapmak isteyeceğiniz anlamına gelir. İş gezisinde tanışacağınız biri tüm dengenizi yerinden oynatacak. Aşk hayatınızdaki boşluğu yeterince dolduracak olan bu ilişki güzel yerlere gelecek ve siz de daha düzenli , planlı bir insan haline dönüşeceksiniz. Maddi , manevi her şeyin tıkır tıkır ilerlediği şu günlerde soğuk havalara dikkat etmeli nezle olmaktan kaçınmalısınız. Sizi halsiz bırakacak her hangi bir hastalık bile tüm işlerin aksamasına neden olacağı için vitaminlerle bünyenizi sağlamlaştırmalısınız. Hafta sonu alacağınız ilginç bir telefon , planlarınızda ufak bir değişiklik yapmanıza neden olabilir ama dert etmeyin , telafi edilebilir sorunlar dışında bir sıkıntı gözükmüyor.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın