Falda Terlik Görmek, Kahve Falında Terlik

Terlik

Kahve falında terlik görmek, alacağınız bir haber karşısında oldukça sevineceğinize ve mutlu olacağınıza işaret eder. Yeni insanlarla karşılacak ve yeni dostluklar kuracaksınız. İçerisinde bulunduğunuz kötü enerjiden arkadaşlarınızın desteği ile kurtulacaksınız.

Falda terlik görmek, huzur dolu bir yaşamın sembolüdür. Fakat bazı hoşunuza gitmeyecek olayların gerçekleşeceğine delalet eder. İş ve okul hayatınızda birine boyun eğeceğinize, rakiplerinizin sizin önünüze geçeceğine yorumlanabilir, fakat bu gibi durumlarla karşılaşmamak için daha çok çalışmalı ve tembellikten biran önce uzaklaşmalısınız.Enerjinizdeki değişimlerle birlikte yaşadığınız olaylar karşısında hem korkuya hem de endişeye kapılacaksınız, fakat hareket etmeniz için en uygun fırsatı beklemeye çalışmalısınız.

Kahve falında terlik görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise güç ve kudreti işaret eder. Evlilik yolunda olduğunuzu ve çocuk sahibi olacağınıza tabir edilir. Hafif bir rahatsızlık geçirecek ve daha sonrasında hayatınıza kaldığınızdan yerden istediğiniz gibi devam edebileceksiniz. Yaptığınız yanlışları telafi etme fırsatı karşınıza çıkacak, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız, aksi halde pişmanlıklarınızla yaşamaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın