Tarot Üç Kart Açılımınız

◀  GEÇMİŞ KARTINIZ

Kılıçların Dokuzlusu
Gecenin karanlığında uykudan uyanan bir kadın başı ellerinin arasında olduğu halde ümitsizce oturmakta.

Psikolojiniz ile ilgili sıkıntılar baş gösterebilir; bunalım, paranoya gibi. Bu sorunların kaynaklandığı kişi sevgiliniz ya da size ruhsal anlamda zarar verebilecek kadar sizi etkisi altında bulunduran biri olabilir. Karşılaşacağınız tehdit ve suçlamalara hazır olmalısınız. Bu durumlara göstereceğiniz zayıflık, sizi kendinizden utanma ve nefret etme gibi duygulara sürükleyebilir.

- İnsafsızlık
- Hastalık, yıpranma, melanet, acı, istirap
- Kendine eziyet, kendini suçlama, kendini cezalandırma, sevgisiz ihtiras, fanatiklik, intikam, pasif direniş, ölüm eziyeti


▲  ŞİMDİ KARTINIZ

Tılsımların Onlusu
Zenginliğini devam ettiren köklü bir ailenin sağlamlığını simgeleyen, ailesi ve köpekleri ile beraber bir patrik, üzerine hanedan arması işlenmiş bir kemerin önünde rahatça oturmakta.

Bu kart sağlam ve iyi koşulların habercisidir. Aklınızdan geçen fikirlerde kararlılık ve güven hakimdir. Bu kart aynı zamanda hayatınızın bir aşamasından diğerine geçişi de ifade eder. Bu ilişki durumunda bekarlıktan evliliğe, işsizlikten iş sahibi olmaya gibi birçok konuda olabilir.

- Zenginlik
- Zenginlik, varlıklı hal
- İç ve dış zenginlik, iç zenginliği görünür kılma ve diğerleri ile paylaşma


▶  GELECEK KARTINIZ

Kılıçların İkilisi
Oturan bir kadın omuzlarında iki kılıcı dengelemekte. Gözleri kapalı. Belki de içinde bulunduğu durumu görememekte. Arkasındaki denizde gafilleri avlayacak kayalıklar bulunmakta. Gökyüzündeki yeni ay ise onu tepeden aydınlatmakta.

Duyguların yoğunluğu göze çarpmaktadır. Duygularınıza sırtınızı döndüğünüz, olan biteni tam anlamıyla göremediğiniz bu dönemde, içinde bulunduğunuz durumun netleşmesini beklediğiniz söylenebilir. Hareketten ziyade durgunluğun hakim bu süreçte bir dengeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Dolayısıyla gerçeklikler ve duygularla yüz yüze gelmekten kaçınmaktasınız. Alacağınız kararları bir şekilde erteleme meyili görülmektedir. Ancak bu durum alınacak kesin bir kararla sona erecektir.

- Huzur
- Yeniden sağlanan barış, ama hâlâ ilişkilerde gerilim
- İç huzuru, karar verme gücü, huzur veren durum ve ilişkiye ait kararlar

Başka 3 Kart Çek