Falda Zurna Görmek, Kahve Falında Zurna

Zurna

Kahve falınızda zurna sembolü gördüyseniz bu sizin için pek de hayırlı bir sembol olmayacaktır. Zurna sembolü sese delalet eder. Gürültüye, dedikoduya, kavgaya işarettir. Başınızı ağrıtacak olaylar olacak gibi gözüküyor.
Sabırlı olun ve üstesinden gelmeye çalışın. Zurna sembolü kuru gürültüye de işaret olabilir. Boş lafa, baş ağrıtacak olaylara ve sözlere işaret eder. Kimse ile polemiğe girmemeye çalışın ama asla kendinizi de ezdirmeyin.

Duyacağınız haberlerin aslını astarını araştırmadan sakın inanmayın. Bir anlık sinir ile hareket etmeyin. Yanınızda olan insanlara güvenin, onları dinlemeden onlar hakkında çıkan asılsız eleştirilerle sakın yargılamayın. Unutmayın ki siniriniz geçtiğinde size boş laf getiren kişiler yine çok olur ama dostlarınız yanınızda kalmayabilir.
İş hayatınızda da zurnanın etkisi olabilir. Orada da yine bu karışıklığın geçici olduğunu unutmayın. Kavgaya ya da sözlere bulaşmadan kendinizi geri çekmeye özen gösterin. Bu sizin için daha iyi olacaktır.
Hastalık yaşayabilirsiniz. Birkaç doktordan faydalanabilirsiniz; böylece kendinizi daha iyi hissedersiniz. Strese girmemeye özen gösterin.

Ücretsiz Kahve Falınıza Baktırmak İçin Tıklayın